Ar verta šaltuoju metų laiku poilsiauti prie jūros?

Atostogos visada yra gerai ir nesvarbu, ar jos yra šiltuoju ar šaltuoju metų laiku. Aišku, daugelis galvoja, kad atostogauti galima tik vasarą, tačiau ir žiemos metu jos gali būti puikios. Jeigu tik vasaros laikotarpiais esate pripratę važiuoti prie jūros ir ten atostogauti, verta žinoti ir tai, kad žiema irgi gali būti puikus metas ten praleisti atostogas. Tad šiame straipsnyje papasakosime, kodėl ten verta apsilankyti.

Mažesnis namelių nuomos užimtumas

Renkantis poilsį vasarą, tikriausiai jau esate įpratę, kad apgyvendinimo vietą reikia rinktis iš anksto. Tad pateikiame privalumus, kuriuos galite atrasti, jeigu atostogas žadate praleisti žiemos laikotarpiu:

  • Užimtumas yra kur kas mažesnis, todėl ir nakvynė Šventojoje gali atsieiti pigiau, nei bandant nuomotis vasaros laikotarpiu.
  • Kadangi užimtumas mažesnis, tai ir pasirinkimas yra didesnis, vadinasi galite rinktis iš to, ko norite, o ne iš to, kas yra likę.
  • Jeigu kambarį ar namelį norite išsinuomoti su patogumais, tikėtina, kad aptarnavimas bus žymiai geresnis, nes žmonių yra pakankamai nedaug, todėl ir darbuotojai spėja viską padaryti žymiai kokybiškiau.

Jūra visai kitokia nei vasarą

Tikriausiai daugelio iš jūsų akis pripratusi prie jūros vasarą, tačiau nors ji yra ir ta pati, tačiau vaizdas yra visiškai kitoks. Vasarą dažniausiai pučia gaivus vėjelis, kuris puikiai atgaivina kūną, o žiemą pojūtis gali būti visiškai kitoks, ypač, jeigu spaus gana didelis šaltis. Tuomet norint prie jos pabūti bent šiek tiek, reikės apsirengti pakankamai storai, turėti kepurę, pirštines ir šaliką, nes vėjas gali būti pakankamai didelis, todėl nuo jo reikia apsisaugoti. O ir pats vaizdas gali būti visai kitoks, lyginant vasaros ir žiemos laikotarpį, nes dažnai jūros bangos gali skalauti kopas, o jeigu šaltis yra itin didelis, tai kai kur gali matytis ir ledas. Tad jeigu dar dvejojate, ar verta vykti ten žiemos laikotarpiu, žinokite, kad tikrai taip, nes bent vieną kartą gyvenime tokį vaizdą verta pamatyti. Ir tuo labiau, kad nuoma Šventojoje bus labai lengva ir nepatogumų tikrai nepajusite.

Ramuma visur

Verta pripažinti, kad bet kokiame kurorte vasaros laikotarpiu yra didesnis ar mažesnis šurmulys. Ir tai gali erzinti ne vieną ir dažnu atveju norisi vis ramesnių ir tylių atostogų. Tad žinokite, kad jas susikurti yra pakankamai lengva, jums tereikia žiemos laikotarpiu nuvykti į Šventąją. Ten tikrai bus žymiai mažiau žmonių, ne taip garsiai gros muzika, tad pailsėti ir atsipalaiduoti tikrai galėsite.