Dėvėto automobilio pirkimo ypatumai

Dėvėto automobilio pirkimo ypatumai

Dėvėto automobilio pirkimas

Dėvėto automobilio pirkimas Lietuvoje – gali  tapti dideliu  galvos skausmu ir nervų gadinimu. Tad šiandien norėtume su Jumis pasikalbėti į ką reikia atsižvelgti perkant dėvėtą automobilį nepriklausomai nuo to ar jis perkamas iš privačių asmenų, ar automobilių pardavimo aikštelių, kuriose automobilis dažniausiai būna parvarytas iš užsienio.

Pagrindiniai kriterijai kuomet renkatės automobilį skelbimuose

  • Nusistatykite tikslų biudžetą, kurį galite skirti automobiliui. Būtina įsivertinti, jog nupirkus automobilį jį reikės paruošti eksploatacijai ir įsivertinti papildomas išlaidas,  kurios praktiškai privalomas kiekvienam nupirktam dėvėtam automobiliui. Tai yra nenumatyti smulkūs ar net ir stambesni remontai, padangų ar kitų dalių keitimas, filtai bei tepalai ir t.t. O reikia ir nepamiršti jog yra taršos ir kiti mokęsčiai, civilinio draudimo mokęsčiai. Šiuo atveju geriau pasiruošti ir užbėgti įvykiams pasiruošiant finansinę pagalvę.
  • Tiksliai žinoti savo poreikius ir kam bus skirtas automobilis. Kiek galite skirti jo išlaikymui. Atkreipkite dėmesį, jog premium klasės automobiliai kaip audi, bmw, mercedes išlaikymas gali būti šiek tiek didesnis nei volkswagen, todėl reikia labai gerai įsivertinti remonto kaštus.Kaip pvz jeigu turite didelę šeimą, turbūt optimaliausias pasirinkimo variantas būtų mini venas, kuriame yra daug vietos, o ne dviduris hečbekas. O galbūt esate jaunuolis, kuris važinės į studijas ar tiesiog savo reikmėms po miestą, tuomet tas pats dviduris hečbekasyra didelis privalumas. Kiekvienas atvėjis yra labai indvidualus, niekas geriau nežino Jūsų poreikių nei Jus pats.
automobilis
BMW automobilis

Ko vertėtų vengti. Pasirenkamas automobilis

Kuomet pasiskaičiavote savo leistiną biudžetą automobiliui ir jau žinote, ko konkrečiai norite, belieka “medžioti” skelbimus skelbimų portaluose. Aptarsime dažniausiai pasitaikančias klaidas ir kaip jų išvengti:

  • Nežiūrėti pačių pigiausių variantų rinkoje, aišku nereikia rinktis ir stipriai pervertinto automobilio.
  • Nesivaikyti ridos parodymu. Automobilis gali turėti ir mažą ridą, tačiau jeigu buvo eksploatuojamas vien mieste, dažnais trumpais sustojimais, jis labiau nusidėvi negu važiuojant ilgas distancijas greitkeliuose.
  • Nepatariama pirkti automobilį kuris turi daug defektų. Gali būti jog jis yra jau “nuvažinėtas” ir pradėjo byrėti dauguma mazgų. Šiuo atveju tektų dažnai laikytis servisuose ir prarasti dideles pinigų sumas.

Automobilio pirkimo procesas nėra lengva užduotis. Jeigu neturite stipraus supratimo apie automobilius, rekomenduojame samdytis profesionalius pagalbininkus, kurie gali padėti nupirkti automobilį ir sutaupyti Jums nenumatytas išlaidas ir demaskuoti nesąžiningus pardavėjus. Tai yra PatikrintasAuto komanda, kuri turi gerus atsiliepimus.

Tekstą parengė ManoKnyga komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *