Google reklama – privaloma kiekvienam verslui.

Google reklama – privaloma kiekvienam verslui.

Google reklama – privaloma kiekvienam verslui.

Google reklama jau ne vienerius metus padeda verslams sukurti daugiau pajamų. Google reklama suteikia galimybes pasiekti savo naujus klientus, Google reklama padeda parduoti daugiau. Google reklamos pagalba galima sugeneruoti didesnių klientų srautą. Kadangi kiekvienas iš mūsų kasdien naudojasi Google paieškos skiltimi, tai verslas tarsi tampa privaloma išnaudoti Google reklamos paslaugas.  Dideliame sraute tampa sunku išsiskirti, todėl tikslingai parinkti raktažodžiai, skelbimai, auditorija padės Jūsų verslui tapti matomu. Google reklamos galimybės yra itin plačios ir jos tobulėja kasmet, todėl kartais sunku suspėti susipažinti. Laikas verslui svarbus, todėl siūlome kreiptis į reklamos agentūrą – Nomadomas, kurie Jums greitai paaiškins ir parengs Google reklamą išskirtinai Jūsų svetainei.

google reklama

Google reklamos kainos

Google reklamos galimybės plačios, todėl ir kainos gali itin skirtis. Pagrindinis Google reklamos išskirtinumas, jog čia viskas priklauso nuo paspaudimų. Kiek vartotojų paspaus ant Jūsų svetainės, tokias išlaidas ir turėsite. Kiekvienas verslas apsibrėžia skirtingą investuojamą biudžetą, pliusas- visada galite reklamą koreguoti, pristabdyti, valdyti. Kasdien galėsite stebėti kokie raktažodžiai suteikia daugiausiai našumo, o kokie ne. Tačiau raktažodžiai Google paieškos sistemoje dėl didesnio konkurencingumo gali turėti skirtingus įkainius. Taigi, kaina gali priklausyti nuo laikotarpio, raktažodžių įkainių ir paspaudimų skaičius. Jei atrodo, kad bijote dar investuoti į Google reklamą, siūlome nedelsti ir susipažinti su ja iš arčiau, nes net per pirmas savaites galėsite matyti Google reklamos rezultatus.

 

Ar google reklama bus naudinga mano verslui?

Google reklama tarp verslų yra paplitusi jau ne vienerius metus, kai kurių verslų pagrindinis reklamos platforma yra Google. Jei vis dar dvejojate ar Google Ads paslaugos bus naudingos Jums siūlyčiau susipažinti su keletą jos privalumų. Google reklama leidžia pasirinkti tikslingą auditoriją. Taip pat Google reklama suteikia unikalią galimybę pasirinkti raktažodžius, kurių pagalba į Jūsų svetainę bus sugeneruotas naujas klientų srautas. Google reklama padės Jums padidinti prekės ar paslaugos pardavimus, nes Jūsų reklama bus tikslingai rodoma vartotojams, kurie ieško panašaus ar tokio pačio produkto, paslaugos. Taigi visi šie aspektai garantuoja, kad investicija į Google reklamą gali būti efektyvi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *