Influx.lt skelbia pavasario makiažo tendencijas

Influx.lt skelbia pavasario makiažo tendencijas

Influx.lt skelbia pavasario makiažo tendencijas

Atėjo pavasaris, o su nenuspėjamu oru ateina naujos makiažo tendencijos. Kol žmonės ruošiasi vasarai, šį sezoną norisi pasilinksminti su makiažu ir jausti nerūpestingesnę dvasią. Dėmesys įžūliems eksperimentams pakeičia griežtas linijas tarp skirtingų estetikų. Influx.lt informuoja apie pavasario makiažo tendencijas.

Kontūravimas skaistalais

Šį pavasarį galite pamiršti kontūravimo rinkinį. Vietoj to, tepkite skaistalus, kad paryškintumėte savo bruožus. Nesvarbu, ar norite paryškinti skruostikaulius, ar „sušildyti“ nosį – šis metodas suteikia daug erdvės žaisti.

Makiažo meistras Nickas Lujanas aiškina: „Naudojant skaistalus, o ne skruosto atspalvį, kad paryškintumėte savo skruostą, jūsų odai suteikiama gyvumo, spalvos ir blizgesio. Šis kontūravimo metodas taip pat linkęs sukurti natūralesnę užbaigtą išvaizdą. „Kontūravimas skaistalais pašalina vieną žingsnį atliekant makiažą ir suteikia galimybę spindėti natūraliai kaulų struktūrai“, – priduria Lujan.

„Yra daugybė populiarių vaizdo įrašų, kuriuose skaistalai tepami po akimis kaip spalvų koregavimo priemonė su korektoriumi, o tai iš tikrųjų yra vizažisčių triukas, kurį jos daro visuomet“ – dalijasi Ashley Rebecca.

Minimalistiniai antakiai

„Vos pastebimi antakiai grįžo“, – sako Lujanas. Žinau, žinau, siaubas. Tačiau, pasak Lujano, purūs antakiai nebebus kiekvieno makiažo įvaizdžio pabaiga. Lujanas paaiškina: „Yra kelios šios minimalistinės išvaizdos versijos – nuo ​​balintų antakių iki plonai sutvirtintų ir suformuotų.

Monochromatinis makiažas

Vienos spalvos įvaizdis gali būti labai išbaigtas ir jį pasiekti labai lengva. „Idėja pasirinkti vienodą lūpų, skaistalų, akių šešėlių atspalvį yra paprasta ir efektyvu“, – sako Lujan.

Lujanas siūlo koralų, persikų, rožinės, raudonos ir plytų atspalvius, nes jie dažniausiai yra labiausiai tinkantys įvairiems odos atspalviams, tačiau su šia tendencija galite atrodyti kiek norite laukinė (arba neutrali). Vienas Lujano įspėjimas: „Jei norite eksperimentuoti su ryškesnėmis ir ryškesnėmis spalvomis, geriausia apriboti šias spalvas iki akių šešėlių srities, o visa kita palikti natūraliai.“

Brangakmeniais papuoštos akys

Brangakmeniai susigrąžino savo vardą kaip madingi veido aksesuarai, ir, pasak Lujano, atėjo laikas. „Brangakmeniai pasikartoja madoje ir makiaže kas 10–15 metų“, – aiškina Lujanas. Paskutinį kartą jie buvo tikrai populiarūs devintajame dešimtmetyje ir 2000-ųjų pradžioje. „Pagalvok apie Gwen Stefani ankstesniais „No Doubt“ metais“, – sako Lujanas.

 

Nesvarbu, ar brangakmenių sugrįžimas labiau susijęs su Y2K tendencijų atgimimu ar Euphoria serialu , šis makiažas grįžo visa jėga – ir ne, jis nėra išskirtiniai tik festivaliams.

Komentarai išjungti.