Ką daryti išdužus automobilio stiklui?

Ką daryti išdužus automobilio stiklui?

Yra daug būdų, kaip gali jūsų automobilio langas tapti išdaužtu. Išdaužtą langą gali sukelti įsilaužimas, vandalizmas, susidūrimas ar net stiprus vėjas. Bet kad ir kokia būtų priežastis, sugalvojimas, ką daryti toliau, gali sukelti stresą. Šiame straipsnyje norime padėti pašalinti netikrumą iš situacijos. Jei jūsų automobilio langas buvo išdaužtas, štai penki dalykai, kuriuos reikia padaryti.

Sužinokite, kokių veiksmų turėtumėte imtis išdaužę automobilio langą. Skambinti į policiją. Tai svarbus žingsnis, kurį reikia atlikti prieš darant ką nors kita. Jei patekote į avariją, kuri yra pakankamai stipri, kad išdaužtumėte langą, jums reikės policijos pranešimo. Tas pats pasakytina ir apie įsilaužimą. Jei įtariate vagystę ar vandališkumą, prieš atvykstant policijai nieko nelieskite. Tačiau galite fotografuoti įvykio vietą.

Jūsų draudimas gali arba neapdrausti išdaužto lango, o jei taip, galite pastebėti, kad franšizės kaina yra didesnė nei automobilio stiklo keitimo kaina (nors tai paprastai taikoma tik vagystei ar vandalizmui, o ne išdaužtas langas, kuris yra didesnės žalos dėl susidūrimo dalis). Net jei ieškinio nepareiškiate, geriausia paskambinti savo draudimo paslaugų teikėjui ir pasiteirauti, ką daryti, jei išdaužtas langas. Jie taip pat gali norėti ką nors išsiųsti apžiūrėti transporto priemonės, todėl nelieskite nieko, kol sužinosite, ką rekomenduoja jūsų draudimas. Geros naujienos yra tai, kad šiuolaikiniai automobiliuose naudojami autostiklai yra sukurti taip, kad sudužtų nebūdami dantyti, todėl tikimybė būti rimtai įpjautam yra mažesnė. Tačiau vis tiek turėsite nuvalyti stiklą, nukritusį transporto priemonės viduje arba išorėje. Mažas dulkių siurblys taip pat gali būti geriausias būdas tai padaryti, nors ir maža šluota tiks.

Kitas dalykas, kurį reikia padaryti, yra išsiaiškinti, kaip geriausia uždengti išdaužtą langą. Yra daug būdų tai padaryti. Plastikinio šiukšlių maišo pritvirtinimas prie lango lipnia juosta yra įprastas sprendimas. Taip pat galima naudoti pakavimo juostą laikinam langui sukurti. Atlikdami šį procesą turėtumėte mūvėti pirštines, nes net saugus šiuolaikinis stiklas vis tiek gali nupjauti ranką. Būtinai naudokite juostą tik automobilio viduje, nes užklijuodami ją išorėje galite sugadinti dažų sluoksnį. Ir atminkite: tai labai, labai laikinas sprendimas. Važiuoti su laikinu lango uždangalu nėra ypač saugu nei jums, nei jūsų automobiliui.

Komentarai išjungti.