Ką įsidėti į lagaminą, kad nieko nepritrūktų kelionėje?

Išsvajotos atostogos suteikia itin malonių jausmų ir neįkainojamų įspūdžių. Norint būti viskam pasiruošus atostogų metu, svarbu tinkamai susikrauti lagaminą ir įsidėti būtiniausius daiktus. Tad toliau trumpai aptarsime, ką reikia įsidėti į lagaminą, kad nieko nepritrūktų kelionėje.

Kelioninė kosmetinė

Nesvarbu, ar vasarą vykstate į pažintinę kelionę Paryžiuje, ar poilsinę Turkijoje, bet kuriuo atveju svarbu pasirūpinti tinkama apsauga nuo saulės. Dėl to į lagaminą reikia įsidėti ne tik šampūno, dušo želės, bet ir veido ir kūno kremų su aukštu SPF rodikliu. Taip pat rekomenduojama įsidėti rankų dezinfekavimo skysčio ar paprasto muilo. Be to, po kaitrių saulės vonių, svarbu drėkinti odą, todėl patariama įsidėti ir drėkinančių serumų, kremų ir kaukių tiek veidui, tiek plaukams ir net kūnui.

Drabužiai ir avalynė

Garderobą atostogoms geriausia planuoti iš anksto. Jeigu keliaujate šią vasarą į šiltus kraštus, įsigykite natūralaus audinio, lengvų drabužių, pavyzdžiui, iš lino pagamintų suknelių, šortų ir marškinių kostiumėlių. Būtų idealiausia, jeigu drabužiai būtų kuo šviesesni, nes kitaip nei juoda, šviesi spalva atspindi saulės šviesą, todėl bus kur kas vėsiau. Be to, būtinai pasiimkite ir galvos apdangalus, pavyzdžiui, kepures, skrybėles ar skareles, kurios apsaugos nuo perkaitimo saulėje.

Taip pat svarbu pasirūpinti tinkama avalyne. Jeigu planuojate vykti į ekskursijas, į lagaminą įsidėkite patogius sportbačius, basutes ar šlepetes. Tik jokiu būdu neįsidėkite naujos, dar nenešiotos avalynės, nes didelė tikimybė, kad nauji batai gali labai nutrinti kojas. Dėl to gali kilti diskomfortas vaikštant ar užsiimant kitomis veiklomis.

Kelioninė vaistinėlė

Galiausiai, nenumatytiems atvejams su savimi būtina turėti pirmosios pagalbos vaistinėlę. Bene kiekvieno poilsiautojo vaistinėlę turėtų sudaryti įvairūs vaistiniai preparatai ir kiti daiktai, pavyzdžiui:

  • receptiniai vaistai;
  • vaistai skausmo malšinimui ir virškinimo gerinimui;
  • pleistrai;
  • antiseptinės servetėlės;
  • ir kt.

Be to, prieš atostogas ir jų metu patariama sąžiningai vartoti probiotikus. Šie maisto papildai leidžia palaikyti tinkamą žarnyno mikrobiotiką, todėl organizmui lengviau kovoti su toksinais. Taip pat įsidėkite ir elektrolitų, ir gliukozės tirpalų, kurie apsinuodijus leis greičiau išskaidyti toksinus.

Be asmens tapatybę patvirtinančių ir kelionės dokumentų, visi aukščiau išvardinti daiktai yra ne ką mažiau svarbūs. Žinoma, jeigu šį tą pamiršite, bene viską galėsite įsigyti atostogų metu. Turėdami reikiamus dokumentus ir susikrovę lagaminą, galėsite laukti artėjančio skrydžio. Na, o jeigu dar neturite įsigiję kelionės paketo, siūlome jį įsigyti kelionių agentūroje paspaudus čia: http://labaspasauli.lt/