Kada reikalingas robotų siurblių remontas?

Kada reikalingas robotų siurblių remontas?

Robotas siurblys yra didžiulis atradimas tiems, kurie neturi laiko namų tvarkymui. Visgi nepaisant to, jog šis atradimas palengvina gyvenimą daugeliui žmonių, robotai siurbliai turi ir vieną didelį trūkumą, kuris verčia kai kuriuos abejoti, ar verta jį įsigyti. Deja, bet robotai siurbliai genda. Ir labai dažnai. Taip yra dėl to, nes gedimų gali būti labai įvairių:

  • Jeigu robotas siurblys pradeda ūžti, reikia parodyti jį meistrui.
  • Pasitaiko, jog robotas siurblys pradeda stipriai kaisti, tai nėra normalu ir reikalinga apžiūra.
  • Jeigu ekrane galite pamatyti, jog rodo klaidą, tuomet prireiks meistro konsultacijos ir galbūt siurblio taisymo.
  • Gali būti ir daugybė kitų gedimų – kibirkščiavimas, dūmų skleidimas ir kt. Tokiais atvejais reikia skubėti pas meistrą, jog apžiūrėtų robotą siurblį.

Svarbu laiku parodyti robotą siurblį meistrui, jog būtų diagnozuotas gedimas ir laiku atliktas remontas.

Kiek kainuoja diagnostika?

Prieš atliekant remontą, visada reikia diagnozuoti gedimą. Dulkių siurblių gedimai gali būti labai įvairūs, todėl diagnozuoti reikia ne patiems, o atiduoti šį darbą meistrui. Nors diagnozavimo procesas atrodo labai sudėtingas, dažniausiai meistrai šį darbą atlieka arba nemokamai, arba labai nebrangiai. Visgi tai nereiškia, jog dabar turite eiti pas kiekvieną meistrą ir palikti siurblį apžiūrai. Dulkių siurblių gedimų diagnozavimas neretai trunka kelias dienas, todėl per tą laiką gali gedimas tik sustiprėti. Atsiradus dulkių siurblių gedimams, naudinga iš karto juos spręsti. Antrą kartą rinktis dulkių siurblio apžiūrą kartais apsimoka pasirinkti tik tuomet, kai kyla įtarimas, jog nustatyti gedimai nevisai yra tikslūs.

Kiek kainuoja remontas?

Robotų siurblių remontas gali kainuoti labai skirtingai, nes kaina priklauso nuo to, kokį siurblį turite, koks yra gedimas, bei nuo pasirinkto meistro. Tam tikrais atvejais mokėti gali reikėti pigiau, kai gedimas yra nesudėtingas ir nereikia papildomų detalių, jog jis būtų sutaisytas. Tokiais atvejais ne tik galima pigiau mokėti, bet siurblys sutaisomas greičiau. Jeigu gedimas yra sudėtingas ir prireiks naujų detalių, deja, bet mokėti reikės kur kas brangiau.  Daugiau informacijos rasite čia.

Komentarai išjungti.