Kaip ištrinti “iPhone iCloud” paskyrą

Kaip ištrinti “iPhone iCloud” paskyrą

Jei norite ištrinti savo “iCloud” paskyrą iš “iPhone”, pataikėte į tinkamą vietą. Ištrinti “iCloud” paskyrą nėra sudėtingas procesas, tačiau jį reikėtų atlikti atsargiai, nes tai gali sukelti problemų su jūsų įrenginio duomenimis ir nustatymais. Šiame tinklaraščio įraše jums pateiksime “iCloud” paskyros ištrynimo iš “iPhone” žingsnius.

Pradedam

Pirmasis žingsnis trinant “iCloud” paskyrą iš “iPhone” yra įsitikinti, kad visos jūsų duomenų ir nustatymų atsarginės kopijos yra tinkamai sukurtos. Tai galima padaryti prijungus telefoną prie “iTunes” arba darant atsarginę kopiją per patį “iCloud”. Tai atlikus, toliau pateikiame, kaip ištrinti esamą “iCloud” paskyrą iš iPhone:

IPhone atidarykite programą “Settings” ir pasirinkite “iCloud”.

Bakstelėkite puslapio apačioje esantį mygtuką “Atsijungti”.

Jūsų bus paklausta, ar norite išsaugoti visų šiame telefone saugomų duomenų kopiją, ar juos visiškai ištrinti. Pasirinkite jums tinkamiausią variantą ir dar kartą bakstelėkite “Sign Out”, kad patvirtintumėte.

Dabar būsite paklausti, ar norite toliau naudotis “iMessage” ir “FaceTime” – pasirinkite jums tinkamiausią variantą ir dar kartą bakstelėkite “Sign Out”, kad procesas būtų baigtas.

Dabar sėkmingai pašalinote savo “iCloud” paskyrą iš šio įrenginio!

Atminkite, kad bet kokie duomenys, saugomi kitose “Apple” paslaugose, pavyzdžiui, “iTunes”, “App Store” ir t. t., išliks aktyvūs tol, kol šios paslaugos taip pat bus išjungtos atskirai.

Išvada: Iš pradžių “iCloud” paskyros deaktyvavimas arba ištrynimas gali atrodyti bauginantis, tačiau atlikę šiuos paprastus veiksmus galėsite būti tikri, kad viskas vyks sklandžiai!

Kartojame svarbią informaciją

Nepamirškite, kad prieš atlikdami bet kokius svarbius pakeitimus savo prietaise visada turėtumėte pasidaryti visų svarbių duomenų atsarginę kopiją, kad prireikus vėliau juos būtų galima lengvai atkurti. Imdamiesi kelių papildomų atsargumo priemonių ir atidžiai laikydamiesi instrukcijų, kiekvienas gali lengvai ir be jokių problemų ištrinti savo “iCloud” paskyras iš savo “iPhone”.

Nepavyksta to atlikti patiems?

Tai atlikti galite Vilniuje esančioje telefonų taisykloje Mobilisalis.lt. Tai patikima tarnyba, kuri specializuojasi “iPhone” taisymo, “iCloud” nustatymo ir paskyros ištrynimo srityse. Patyrę technikai padės greitai ir saugiai ištrinti “iCloud” paskyrą iš “iPhone”. Susisiekite su šia komanda šiandien ir gaukite daugiau informacijos!

Komentarai išjungti.