Kaip pasirinkti tinkamą rekuperatorių?

Kaip pasirinkti tinkamą rekuperatorių?

Norint namuose susitvarkyti vėdinimo sistemą, kad namuose vyrautų švara ir gaiva, būtinas rekuperatorius. Šis prietaisas dar gana naujas mūsų visuomenėję, o kartais dar visai ir negirdėtas tarp draugų ir pažįstamų, tačiau pasiskaičius detalesnę informaciją apie šį prietaisą internete ir pasiskaičius laimingų klientų, kurie įsigijo šiuos prietaisus rekomendacijas, dažnas taip pat pradeda svarstyti ir domėtis šio prietaiso įsigijimu.

Naujos statybos namai jau dabar statomi su šiomis vėdinimo sistemomis, vieni su galingesnėmis ir išmanesnėmis, kiti su labai paprastomis, tačiau savo funkciją atliekančiomis vėdinimo sistemomis, kitaip sakant rekuperatoriais. Na, o senos statybos namuose šios vėdinimo sistemos labai trūksta ir reikia, nes juose labai dažnai pradeda kauptis drėgmė, pelėsis ir žmonėms paprasčiausiai trūksta oro. Norint išsirinkti tinkamiausią prietaisą Jūsų namams, reikia kreiptis į specialistus, kurie patars ir padės Jums išsirinkti pačią tinkamiausią vedinimo sistemą Jūsų namams.

1.Mažesnės kvadratūros butukams užtenka – mini rekuperatorių, kurių pajungimas daug paprastesnis ir nereikia labai daug remonto ir paruošos darbų šio prietaiso įrengimui Jūsų būste.

2.Didelis ir senas namas, reikalauja didesnio galingumo rekuperatoriaus su išvedžiotais vėdinimo vamzdžiais ir kurio galingumas leis Jums kokybiškai ir efektyviai atgaivinti, bei tuo pačių neatšaldyti Jūsų namų.

Taigi rekuperatorių pasirinkimas tikrai didelis, ir kiekvienas klientas gali rasti sau tinkamiausią variantą pagal savo finansines galimybes ir svarbiausia pagal savo būsto poreikius.

Apsilankius namuose, kuriuose yra rekuperatorius jaučiama švara ir gaiva. Juose malonu ir gera kvėpuoti. Daugumą klientų pastebi, kad po šio prietaiso įsigijimo pamažėjo dulkių namuose, ko pasekoje namų šeimininkams tenka rečiau tvarkytis ir tai jau yra tikrai didžiulis pliusas. Tačiau svarbiausia žmogui yra sveikata, na o grynas ir šviežias oras, tikrai yra sveikatos pagrindas, nes jame mažiau bakterijų ir dulkių, kurios mūsų organizmui gali sukelti įvairias ligas ir uždegimus. Saugokime save ir savo sveikatą, na o savo namų sveikatinimui įsigykite šį prietaisą, kad visada jaustumėtės gaiviose namuose, o Jūs bei Jūsų artimieji visada jaustųsi sveiki juose.

 

Komentarai išjungti.