Kaip prižiūrėti žiedą su deimantu?

Sakoma, kad deimantai yra amžini. Šių mineralų turintys papuošalai yra itin patvarūs ir vertingi. Deimantas laikomas turto ir prestižo simboliu. Deimantiniai žiedai dažnai dovanojami moterims sužadėtuvių proga. Juos pavyzdžiui galite rasti auksoisparduotuve.lt. Nors jie yra itin patvarūs ir atsparūs daugeliui išorinių veiksnių, tai nereiškia, kad jiems nereikia priežiūros. Norint išlaikyti gražią išvaizdą, juos reikia tinkamai prižiūrėti. Deja, dauguma namuose turimų gaminių nėra tinkamos šiems unikaliems akmenims valyti, nes gali rimtai pažeisti papuošalus.

Deimantiniam žiedui valyti rekomenduojama naudoti švelnias, geriausia natūralias valymo priemones. Pavyzdžiui, puikiai tiks muilas, ištirpintas nedideliame kiekyje šilto vandens. Šis sprendimas padės efektyviai išvalyti papuošalus ir nekels jiems grėsmės.

Prižiūrint deimantinius žiedus, rekomenduojama naudoti tik minkštus, gležnus audinius. Ypač rekomenduojami tie, kurie pagaminti iš medvilnės. Minkšti dantų šepetėliai taip pat tinka papuošalams valyti.

Norėtume atkreipti dėmesį, ko reikėtų vengti naudojant šį papuošalą. Visų pirma, jiems valyti neturėtumėte naudoti stiprių ploviklių. Rekomenduojama rinktis tik švelnias valymo priemones. Be to, deimantiniai žiedai neturėtų liestis su balikliu ar chloru. Dėl šios priežasties, maudantis vonioje ar duše, plaunant rankas ar lankantis baseine, juos visada reikėtų nusiimti.

Ko reikėtų vengti?

Norėdami tinkamai prižiūrėti savo deimantinį žiedą, taip pat turėtumėte būti atsargūs purkšdami kvepalus ant kūno. Jis neturėtų turėti sąlyčio su tokio tipo medžiagomis. Taip pat verta nusiimti papuošalus atliekant įvairaus pobūdžio darbus, siekiant apsaugoti juos nuo pažeidimų. Atminkite, kad net jei briliantui negresia subraižymas, intensyvaus darbo metu akmuo gali iškristi iš žiedo.

Kur laikyti?

Kad deimantinis žiedas kuo ilgiau džiugintų savo grožiu, reikėtų nepamiršti ne tik reguliariai jį valyti, bet ir tinkamai laikyti. Geriausia laikyti dėžutėje su subtiliu aksominiu pamušalu. Nedėkite žiedo ten, kur yra kitų papuošalų.

Valymas ir priežiūra pas juvelyrą

Kad kuo ilgiau džiaugtumėtės deimantinio žiedo grožiu, verta jį nuvežti pas juvelyrą būtinai priežiūrai. Specialistas jį išvalys naudodamas atitinkamas priemones. Be to, juvelyras pašalins visus įbrėžimus ir spalvos pakitimus. Galiausiai, jis mielai suteiks daugiau patarimų, kaip prižiūrėti sužadėtuvių žiedą su deimantu, kad jis tarnautų kuo ilgiau.