Kaip tinkamai pasiruošti ir ar tinka taro kortos būrimui?

Kaip tinkamai pasiruošti ir ar tinka taro kortos būrimui?

Turbūt kiekvienas esame matęs filmus, kaip tikri būrėjai, šamanai ir panašaus tipo asmenys savo būrimo erdvę išsidekoruoja skirtingai. Vieni mėgsta, jog būtų tamsus kambarys su įvairiausiais mitologiniais simboliais, kiti būrimo vietai neskiria ypatingo dėmesio o koncentruojasi į patį veiksmą. Taigi, kaip iš tiesų turėtų būti pagal rekomendacijas, kad vyktų tinkama būrimo eiga? Visų pirma taro kortos turi būti tik vieno savininko ir nenaudojamos kitų asmenų. Paprastai būrimui naudojamas apvalus stalas, galima naudoti ir būrimo kilimėlį. Ant stalo turi būti taro kortos, tuomet žvakė ir nedidelis indelis su druska. Ši visa atributika skleidžia tinkamą energiją būrimui ir leidžia sklandžiau ir aiškiau suprasti iš visatos skleidžiamą informaciją.

Kodėl Lenormand kortos tokios ypatingos būtent savo stilistika?

Kiekvieną kortų tipą galimą atskirti pagal paveikslėlius, kortų dydį, kiekį ir panašiai. Kiekviena kortų kaladė turi beveik tuos pačius simbolius, tik jie atvaizduoti vis skirtingi ir su tam tikra unikalia reikšme, kuri galėtų perduoti žmogui tam tikrą informaciją. Lenormand kortos išsiskiria savo itin subtilia ir aiškia simboliką, kuri yra apipinta labai vaizdingais piešiniais bei ženklais. Kadangi šias kortas kūrė moteris, dar labai labai senai, tad jose sudėta daug kruopštaus darbo ir meilės.  Lenormand kortos paprastai naudojamos tuomet, kai yra perskaitoma instrukcija ir žmogus gali perprasti kortų siunčiamų simbolių informaciją.

Ar pavojinga yra burtis su kortomis?

Paprastai būrimus atlieka specialistas, kuris tuom užsiima arba savamokslis žmogus, kuris turi įgyjęs pagrindus ir geba skaityti kortas. Jei lankomasi pas specialistą, geras specialistas negali burti nemokamai ar už tam tikrą tikslią sumą. Įprastai yra taikoma tokia sąlyga – kiek žmogus duoda už suteiktą informacija – tokia ir yra paslaugos kaina. Geras specialistas niekada neburs nemokamai, būtinai turite duoti kažką mainais. Taip pat būrėjas niekuomet nepasakys kažkokio blogo, ateityje galimai nutinkančio dalyko, jis visuomet perduos užuomenas, patars kaip elgtis, ko pasisaugoti, bet niekuomet nepasakys tokių dalykų kaip mirties data ir panašiai.

Komentarai išjungti.