Kaljano nuoma. Kodėl verta nuomotis?

Kaljano nuoma. Kodėl verta nuomotis?

Kaljanai pandemijos metu atrandami iš naujo

Šiomis dienomis jaunimas susiduria su begale trukdžių, kurie susiję su pasilinksminimu. Vieni mėgsta leisti vakarus draugų kompanijoje ir žaisti stalo žaidimus, kiti – labiau mėgsta triukšmingas pramogas, tokias kaip: naktiniai klubai, trankūs vakarėliai arba net kas nors ekstremalaus. Tačiau, kad ir kokias pramogas mėgstate, daugelis jų šiuo metu yra ribojamos dėl visiems ir taip puikiai žinomos priežasties – pandemijos. Pasisėdėjimai ir vakarai vis dažniau pasitaiko mažesniame draugų rate, žmonės vis dažniau atranda kaljaną.

Kaljano nuoma smarkiai populiarėjanti paslauga

Anksčiau laisvai būdavo galima sėdėti kavinėje su draugų kompanija, kai kuriose iš jų net užsisakyti kaljaną. Ši paslauga mėgstama ne tik jaunimo, bet ir vyresnių žmonių, nes kaljanas tampa tik kaip dar viena atsipalaidavimo forma. Mėgstantys gerą kaljaną, tačiau nenorintys daug į jį investuoti, renkasi kaljano nuoma.

kaljano nuoma

Kaljano nuomos privalumai:

  • Galite išmėginti ir pasilyginti skirtingus kaljanų modelius, nuo pigiausių iki pačių brangiausių.
  • Jeigu naudojatės kaljanu vos keletą kartų per metus, patogiau yra jį išsinuomoti.
  • Nereikia pradinių investicijų į brangius kaljanus.
  • Nereikės papildomai vienam pasisėdėjimui pirkti kandiklių, angliukų ar kitų reikalingų daiktų
  • Sutaupysite vietos namuose!
  • Galite kaljano meistrą išsikviesti tiesiai į namus ir mėgautis su profesionalo priežiūra

Ši paslauga kol kas smarkiai populiarėja didžiuosiuose Lietuvos miestuose, Kaljanai – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, tačiau jei pandemija vis nesitrauks, tikime, jog kaljano kultūra gali išpopuliarėti ir kituose, mažesniuose miestuose kaip Rokiškis, Kėdainiai, Jonava, Tauragė, Plungė, o gal net ir miesteliuose, kurių yra apstu.

Prasidėjus pandemijai tokių  pramogų poreikis tik daugėja, žmonės tampa vis sėslesni ir išmoksta mėgautis naujais laisvalaikio praleidimo būdais arba senuosius pritaiko prie šiandieninių galimybių. Kaljano kultūra yra daugiausiai paplitusi arabiškose šalyse, o naudojimas siekia tūkstančius metų!

Saugumas – naudojant kaljaną namuose turite mažą šansą užsikrėsti.

kaljano nuoma

Juk buvo laikotarpis, kai namuose galėdavo būti ne daugiau nei du šeimos ūkiai. Rodos nieko baisaus, bet kai draugų kompanija, kuri mėgsta stalo žaidimus ir pasisėdėjimus savaitgalio vakarais nebegali susitikti, tai tampa tikru iššūkiu. Dėl to daugelis pradėjo labiau gilintis į išmaniąsias technologijas ir jas pritaikyti susitikimais su draugais. Gaila, susitikimai tik virtualūs ir jie nepasiteisina.

Tačiau galima įžvelgti ir pliusų. Jei žmonių laisvalaikis suvaržomas, jie randa būdą, kaip kitaip jį praleisti. Naujų veiklų arba alternatyvų senosioms šiomis dienomis yra ne daug, o  kaljano nuoma rekomenduojame išmėginti naujokams. Kreipkitės į Hookahshop specialistus.

Nors visuomenė ir yra varžoma, tačiau galima rasti būdų kaip praleisti laisvalaikį net ir esant suvaržymams. Kaip ir buvo minėta anksčiau, žaidimų vakarus su draugais galima perkelti į virtualią erdvę, o mėgstamą kaljaną išsinuomoti ir juo mėgautis namuose. Tam net nereikės didelių investicijų ar jaudintis, kad po metų jis liks tik dar vienu nenaudojamu daiktu.

Kontaktai:

+370 69226633

El. paštas: HookahShoplt@gmail.com

Straipsnis yra rekomenduotino pobūdžio. Rukymas kenkia Jums ir aplinkiniams. Straipsnis skirtas tik pilnamečiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *