Kiek kainuoja terasos stiklinimas?

Terasos stiklinimo paslaugos šiuo metu labai populiarios. Kai buvo pradėtos statyti terasos greta namų – dažniausiai jos buvo projektuojamos atviros. Viskas tik dėl to, kad buvo norima sutaupyti. Džiugu, kad šiuo metu koreguoti esamą terasą galima tikrai paprasta ir dažniausiai terasų stiklinimas  yra vienas iš metodų.

Ne ką mažiau vertinama ir stoginė terasai. Ji lygiai taip pat padeda sukurti tokią erdvę, kurioje… paprasčiausiai bus labai gera būti. O dar svarbiau, kad ir bet kokiu oru.

Paslaugų kainos – kinta 

Terasos stiklinimo kaina priklauso nuo įvairių veiksnių. Pavyzdžiui, kainą lemia terasos dydis. Kuo didesnė terasa – tuo brangesnis bus stiklinimas. Žinoma, labai didelę įtaką daro stiklinimo tipas.  Yra įvairių stiklinimo tipų: tokių kaip stumdomos sistemos, be rėmo sistemos, balkonų stiklinimas ir t.t. Domėkitės tipų įkainiais.

Darbų atlikimo metu gali būti naudojamos labai įvairios medžiagos, kurios taip pat koreguoja gaunamų paslaugų įkainius. Stiklo ir rėmo medžiagų kokybė taip pat turi įtakos kainai.

Meistrai dažniausiai kelia kaina tuomet, kai terasos yra sudėtingos, kai stiklinimo paslaugos trunka ilgiau. Jei terasos konstrukcija yra sudėtinga – stiklinimo darbai bus brangesni. Galiausiai, skirtingose vietovėse stiklinimo paslaugų kainos gali skirtis. Dėl to kai kurie samdosi specialistus iš mažesnių miestelių.

Kiek kainuoja stiklinimo paslaugos?

Vidutiniškai terasos stiklinimas kainuoja nuo 100 iki 200 €/m². Tačiau tikslią kainą galite sužinoti tik pasikonsultavę su stiklinimo specialistais. Rekomenduoju kreiptis į kelias skirtingas įmones ir paprašyti pasiūlymų. Taip galėsite palyginti kainas ir rasti geriausią variantą savo poreikiams ir biudžetui.

O kas dar?

Be kainos renkantis įmones, taip pat reikėtų atsižvelgti į:

  • Įmonės patirtį ir reputaciją.
  • Naudojamų medžiagų kokybę.
  • Garantijos sąlygas.
  • Atsiliepimus apie įmonę.

Tai padės Jums rasti geriausius, kurių teikiamos paslaugos – pranoks lūkesčius. 

Kaina neturėtų būti esminis rodiklis, kuris lemia sprendimą – reikia stiklinti terasą, ar ne. Tai yra visada geras pasirinkimas, kuris leis jums sukurti tokią patalpą… kurioje paprasčiausiai yra labai gera būti bet kokiu oru.