Kokia yra patogiausia avalynė vasarai?

Kokia yra patogiausia avalynė vasarai?

Kokia yra patogiausia avalynė vasarai?

Kokia avalynė yra patogiausia vasaros dienomis? Žinoma, espadrilės! Šie batai yra privalomas pirkinys vasarai, puikiai subalansuoti tarp basučių ir sportbačių. Daugelį metų jie savo populiarumu prilygo populiariems sportbačiams.

Moteriškos espadrilės – kaip buvo sukurta populiariausia avalynė pasaulyje?

Jei kas nors mūsų paklaustų, iš ko pagamintos espadrilės, į galvą ateina styga! Bet ne bet kokia. Klasikinės espadrilės gaminamos iš džiuto pluošto, kuris yra labai patvarus ir turi gerą izoliaciją. Dėl šios priežasties tai tinkami batai vasaros karščiams. Daug metų espadrilės buvo prekyboje, tačiau tik neseniai, jos tapo suvokiamos kaip pigūs vasariniai batai. Mados pasaulis į juos rimtai žiūrėjo tik praėjusio amžiaus 60-aisiais, tokių prekių ženklų kaip Castaner ir Yves Saint Laurent dėka jie gavo populiariausių vasaros batų titulą. Jie jau asocijuojasi ne kaip su pigia avalyne, o priešingai – kaip prabangiu gaminiu, kurio trokšta visos pasaulio moterys. Vėlesniais metais jais susidomėjo vis daugiau mados namų. Espadrilės yra puikus sprendimas tiems, kurie ieško vasarinės erdvios avalynės, atitinkančios daugybę stilių.

Moteriškos espadrilės yra puiki kasdienė avalynė, puikiai tinkanti apsipirkimui prekybos centre su draugėmis, darbui, universitetui, laisvalaikiui ir daugeliui kitų progų. Espadrilės mėgsta boho stilių, tokiuose deriniuose jos jaučiasi kaip žuvis vandenyje, tad jei mėgstate boho atmosferą, nepretenzingumui rinkitės klasikines espadriles. Tačiau espadrilles tinka ne tik laisvam ir saves nebijančiam išreikšti stiliui, jos puikiai derinasi ir prie klasikinio įvaizdžio, prie kostiumėlių ar suknelių bet sijonų, nes espadrilių siluetas, primena klasikinį balerinos batelių išvaizdą. Espadrilės taip pat puikiai tiks atostogų metu, dažniausiai puoštos pintu padu, espadrilles suteiks itin vasarišką įvaizdį. Avalynė Tau inernetinėje parduotuvėje galite rasti platų pasirinkimą moteriškos avalynės, taip pat ir espadrilių. Negana to, čia rasite ir aukštakulnių, aulinių batų, šlepečių, balerinų ir dar daugiau. Apsipirkite saugiai ir greitai jau dabar.

Komentarai išjungti.