Kortų žaidimas „1000“. Ką reikia žinoti?

Kortų žaidimas „1000“. Ką reikia žinoti?

Kortų žaidimas „1000“ yra puiki galimybė labai smagiai praleisti laiką su šeima ir draugais. Svarbiausia yra tiksliai žinoti taisykles ir verta mokytis kitas kombinacijas, kurios leis atrasti šio gana klasikinio žaidimo subtilybes.

Kortų žaidimas tūkstantis tinka daugeliui. Svarbiausia yra bandyti, kurti komanda, kuri nori žaisti su Jumis ir lavinti gebėjimus kasdien, kadangi šis žaidimas tikrai labai įtraukia.

Kas tai per žaidimas?

Žaidimo metu yra naudojamos 24 kortos, kurių tikslas yra padėti kiekvienam žaidėjui surinkti kuo daugiau taškų. Žinoma, laimi tas, kuris surenka 1000.  Tiesa, šiame žaidime tikrai nereikia tik skaičiuoti. Reikia kurti kompensacijas, kurios padėtų gauti kuo daugiau naudos. Galiausiai, kurios padėtų pranokti kitus ir taip pat greičiau pasiekti pergalę.

Kortų vertės

Kaip jau supratote – svarbiausia yra gauti tas kortas, kurios turi kuo daugiau vertės. Žinoma, reikia laiko, kol galiausiai pavyksta burti tikrai geras kombinacijas, tačiau viskas ateina su praktika.

Žemiau pateiksime kortų vertes:

  1. tūzas – 11 taškų,
  2. dešimtakė – 10,
  3. karalius – 4,
  4. dama – 3,
  5. valetas – 2,
  6. visų malkos kortų vertė – 120 taškų.

Taip pat galima gauti papildomų taškų, jeigu komponuojamos „šeimos“:

  1. širdžių karalius ir dama – 100 taškų,
  2. būgnų karalius ir dama – 80,
  3. kryžių karalius ir dama – 60,
  4. pikų karalius ir dama – 40.

Dalijimo niuansai

Svarbiausia taisyklė yra dalinti kortas pagal laikrodžio rodyklę. O daugiau – pagal poreikius. Yra daugelis kortų dalijimo būdų. Jie dažniausiai tinka daugeliui žaidimų, tikrai ne tik „1000“. Kuo daugiau žinosite – tuo bus galima paprasčiau keisti tiek dalinimo būdus, tiek kitas smulkmenas žaidimų metu ir taip pat atrasti pramogas visai kitu kampu.

Svarbiausia yra išbandyti, kadangi dažnai tik tiek ir tereikia, kad tokie žaidimai įtrauktų. Lygiai taip kad jie padėtų kur kas daugiau patirti, kur kas daugiau atrasti ir tuo pačiu smagiai praleisti laiką, galima žaisti ne tik gyvai, tačiau ir internetu. Rinkitės Jums labiausiai tinkamą opciją.

 

Komentarai išjungti.