Kvepalų magija: kaip džiaugtis aromatu ilgiau?

Kvepalų magija: kaip džiaugtis aromatu ilgiau?

Nuostabus kvapas gali papuošti žmogų, suteikti jam kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Natūralu, kad žmonės investuoja šimtus eurų į aromatus, kurie jiems malonūs, kuriuos yra gera uostyti ir kuriais yra labai gera mėgautis.

Jeigu ir Jūs ieškote aromatų, kurie gali padėti atsipalaiduoti net ir niūrią dieną – siūlome su jais susipažinti https://amourdevil.com prekybos vietoje. Pasirinkimas yra labai platus, tad tikrai kiekvieno poreikiai bus patenkinantys.

Naudokite ant drabužių

Jeigu norite, kad aromatas kuo ilgiau išlaikytų – tokiu atveju geriausia yra kvepalus purkšti ant drabužių. Žinoma, su sąlyga, kad jie nebus plaunami tą pačią dieną. Kai kurie purškia lauko drabužius, pavyzdžiui, šalikus. Juk jie plaunami gana retai, tad ir aromatas išsilaiko ilgai. Tiesa, pastebima, kad dažniausiai aromatas ant drabužių yra ne visai toks, kaip kad ant kūno. Tai yra normalu.

Geriausiai skleidžiasi aromatas – ant kūno

Jeigu norite tikrai gerai pajusti kiekvieną kvepalų natą – tokiu atveju reikia purkšti ant kūno. Geriausia ant tų vietų, kurios įšyla. Tai gali būti žandai, kaklas, taip pat ir riešai. Svarbiausia, kad ta vieta Jums tiktų ir ant jos esantis kvapas – neerzintų. Juk kol vieniems labiausiai patinka kvėpinti vienas vietas, kiti renkasi kitas. Tiesa, kvepalai niekada negali būti naudojami kaip priemonė prakaito kvapui mažinti. Tai yra, jie nėra tinkamai pažastų ar padų kvėpinimui.

Nereikia per daug

Kad ir kaip Jums patinka tas aromatas, kuriuo kasdien mėgaujatės, kitiems žmonėms jis gali ir nepatikti. Dėl to siūlome jums atsakingai normuoti kiekius. Gerų kvepalų taisyklė – vienas papurškimas. Jo turėtų pakakti dienai ir net kelioms.

Dulksna – geriausias aromato įsisavinimas

Galiausiai, jeigu norite, kad aromatas tikrai labai gražiai pasiskirstytų ant viso Jūsų kūno – tokiu atveju geriausia purkšti orą ir praeiti pro dulksną. Tačiau šis variantas pasiteisina tik tokiu atveju, kai naudojami geros kokybės kvepalai, niša.

Jeigu Jus domina kvepalų mėginukai – AmourD’evil prekybos vietoje – visada galite asmeniškai susisiekti su pardavėjais, kurie pristatys Jums mėginukus  pagal kuriuos galėsite ieškoti savo kvapo.

 

Komentarai išjungti.