Langų valymas Vilniuje: ką verta žinoti

Langų valymas Vilniuje: ką verta žinoti

Langų valymas: ką verta žinoti

Gyvenant tokį spartų ir greitą gyvenimą, ne kiekvienas spėja nudirbti visus darbus namuose. Apsitvarkyti, nuvalyti dulkes gali pasirodyti neįveikiamos užduotys, o ką jau kalbėti apie langų valymą. Nors šis darbas ir nedaromas kiekvieną savaitgalį, bet jis yra privalomas bent jau kelis kartus per metus. Artėjant šiai dienai, reikalingas didelis nusiteikimas, nes laukia nemažas darbas. Tad kaip tinkamai šis darbas turėtų būti atliktas klausiame patarimų langų valymas Vilniuje specialisto.

Langų valymas eiga

Kaip pataria langų valymo specialistas, valymo eiga turėtų būti nuosekli, kad galėtume pasiekti pačią aukščiausią kokybę. Eiga turėtų būti tokia:

  1. Pirmasis žingsnis būtų nupurkšti langą šarminiu langų plovikliu. Jei vienoje eilėje yra keli langai, visada pradėkite nuo aukščiausio lango.
  2. Nupurškus plovikliu, nereikėtų iš karto pulti valyti lango. Reikėtų palaukti keletą minučių, kol ploviklis suveiks ir padės sudrėkinti smulkias dulkių daleles.
  3. Palaukus keletą minučių, nenuvalius senojo sluoksnio ploviklio reikėtų papurkšti langų ploviklio pakartotinai.
  4. Tada laukti nebereikia, galite iš karto pradėti valyti kempinėle. Nepamirškite kruopščiai išvalyti visų nešvarumų iš stiklo kampų.
  5. Pavalius langą kempinėle ir atkabinus visus nešvarumus nuo stiklo, lengvai visą ploviklio perteklių nuvalykite paprastu audiniu.
  6. Tada ant jau švaraus stiklo reikėtų užpurkšti langų ploviklio pakartotinai.
  7. Paskutinis žingsnis būtų nuvalyti ploviklį mikrošluoste, kol nebeliks dryžių.

Šią veiksmų seką reikėtų pakartoti iš abiejų pusių stiklų. Ir, žinoma, reikia nepamiršti lango rėmų bei palangių.

Tinkamas langų rėmo ir palangės valymas

Šios dvi dalys nereikalauja tokios didelės priežiūros ir kruopštumo. Pirmiausia abi dalis reikėtų nuplauti vandeniu, panaikinant visas susikaupusias dulkes, jei kur reikia, galite panaudoti kempinėlės šiurkščią pusę nuvalyti nešvarumus. Tada, kai visas dalis nuplaunate su vandeniu, galite panaudoti ploviklius, kad būtumete tikri, jog visi nešvarumai pasinaikins. Ploviklį galite nuvalyti su mikrošluoste. Taip pat langų valymo specialistas primena, kad svarbu išvalyti ir vidines rėmo dalis, kai yra atidaromas langas, nes ten neretai prisikaupia nemažai dulkių. Kad visas lango vaizdas atrodytų tvarkingas ir švarus, reikėtų valyti visas dalis, o ne vien tik stiklą.

Valymo paslaugų populiarumas

Neretai žmonės, kurie daug dirba ir namų ruošai negali skirti pakankamai dėmesio, samdo įmones, kurios šį darbą padaro už juos. Kaip teigia valymo specialistas, langų valymas Vilniuje palyginus su kitais miestais yra gan populiari paslauga. Aišku, tam turi įtakos nemažas žmonių skaičius gyvenantis šiame mieste. Bet neretai, valymo įmonės gali atvykti ir į mažesnį miestelį. Tad jei neturite laiko ir sukate galvą, kas galėtų atlikti šį darbą – susiraskite valymo įmonę, kuri viską atliks už jus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *