Moteriški mokasinai ir jų mados

Moteriški mokasinai ir jų mados

Patogiausi moteriški mokasinai vairuojant automobilį

Dar sausio mėnesį buvo pranešta garsau moteriškų mokasinų gamintojo VINCEZA, kad VINCEZA pristato savo moteriškų batų asortimentą ir bus daugiau stilių, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis avalynę. Na, šiandien aš jums pristatau zomšinius mokasinus, su kuriais vairuoti moterims bus daug patogiau.

VINCEZA tokius mokasinus gamino jau daugelį metų vyrams. Jie yra rankų darbo vienoje iš labiausiai gerbiamų gamyklų Portugalijoje. Norėdami suteikti papildomos prabangos, „Louisa“ ant kulno yra VINCEZA skydo motyvas ir papildomas paminkštintas vidpadis. Jei neteko dar girdėti apie mokasinų gamintoją VINCEZA, tai puiki vieta pradėti, nes šie mokasinai yra išskirtinio meistriškumo ir puikios vertės.

Kada moteriškus mokasinus VINCEZA reikia devėti?

Kaip ir nurodo ši antraštė, vairuodami geriausia būtų juos dėvėti. Tai nėra tokia kvaila sąvoka. Kiek porų batų sugadinote su įbrėžimais ant kulno ir viršutinėje nugaros dalyje? Tikrai buvo tokiu atvėju, jog vairuodami automobilį nusitrynė užpakalinė batų vieta. Šiuos mokasinus lengva užsidėti ir nuimti, kai esate automobilyje. Mokasinų priekyje esantis protektorius suteikia daugiau sukibimo su pedalais ir tęsiasi batų gale, kad sušvelnintų vietą, kur jūsų kulnas remiasi į kilimėlį pėdų srityje.

moteriški mokasinai

Nuostabus šių moteriškų mokasinų dizainas

Šie mokasinai yra tikrai gražūs batai. Jie atrodo labai subtiliai. Siuvimas yra toks tikslus ir tvarkingas … ir tada yra spalvos. „VINCEZA BROWN“ yra klasikinio šokolado, konjako ir smėlio rudos spalvos atspalvių. Šio modelio moteriški mokasinai turi 9 skirtingas spalvas, „VINCEZA BLUE“ – tai šviesiai mėlynos spalvos mokasinai, „VINCEZA GREYF“ – tai pilkos spalvos batai su pelenų atspalviu.

mokasinai vairuojanciomis moterims

Ar šie moteriški mokasinai atitinka batų dydį?

Šie Vinceza batai yra pagaminti pagal Europos sąjungos standartinius pėdos dydžių reikalavimus. Šie mokasinai pagaminti nuo 37 iki 42 dydžio. Kaip ir kiekvieni nauji odiniai batai, pirmą kartą užsidėjus, jie gali pasirodyti šiek tiek ankšti, tačiau oda netrukus pradėda švelnėti ir jie pasidaro laisvesni. Šie mokasinai yra tikriausiai vieni iš patogesnių moteriškų batelių, lyginant kainos ir kokybės sąntykį.

Išvada:

Nors VINCEZA prekinio ženklo mokasinai nėra vieni iš pigiausių, tačiau aukšta mokasinų kokybė atitinka kainą. Daugybė įvairių modelių, įvairių spalvų, kiekvienas tikrai suras sau patinkantį stilių.

Straipsnį patalpino ManoKnyga kolektyvas

Komentarai išjungti.