Namų valymas po remonto – be vargo

„Renovacija turi pradžią, bet ne pabaigą“, – turbūt kiekvienas esame girdėję tokį posakį, ir tai visiškai pagrįstas teiginys. Net jei nuspręsite atlikti nedidelį buto remontą, tai gali užtrukti kelias dienas. Ir kai jau viskas paruošta, pasirodo atsiranda nauja problema, kurią reikia spręsti – šiukšlės po remonto. Renovacijos pasekmės pasirodo ne tik patalpoje, kurioje vyko pats remontas, bet ir kituose, pro kuriuose buvo vaikščiota kambariuose. Purvas taip pat linkęs prasiskverbti į sunkiai pasiekiamas vietas, todėl kosmetinis valymas jūsų nebe išgelbės ir nebus išeitis iš susidariusios situacijos.

Kitas svarbus faktas po renovacijos darbų yra oro kokybės tikrinimas ir oro valymas. Daug statybinių medžiagų gali išskirti kenksmingus garus ar dulkes, todėl būtina užtikrinti, kad oras būtų švarus ir saugus įkvėpti.

Po statybų dulkės nusėda per savaitę, todėl net renovacijos planavimo etape turite nuspręsti, kas atliks visus darbus susijusius su postatybiniu valymu – jūs ar profesionalai.

Postatybinis valymas – ką reikia padaryti?

Valymas po renovacijos gerokai skiriasi nuo įprasto valymo. Pačiame pirmajame etape, be kurio negalite pereiti prie kitų, turite atsikratyti dulkių. Žinoma, jūs negalite to padaryti su šluota ar dulkių siurbliu, nes tai yra statybinės dulkės ir jas pašalinti reikia specialios įrangos. Jau šiame etape tampa aišku, kad be profesionalų neapsieisite. Beje, jie niekada nepraleis ventiliacijos, išvalydami ir dulkes.

Toliau reikėtų atidžiai apžiūrėti baldus, nes dažniausiai būtent baldai nukenčia pirmiausia ir ant jų atsiranda dulkių, dažų lašelių, grunto gabalėlių ir pan.. Dėl to, kad specialistai turi specialias valymo priemones, kurios gali susidoroti su šiomis ir daugeliu kitų dėmių, darbų sėkmė garantuota. Žinoma, prieš naudojant bet kokią cheminę medžiagą patyręs specialistas patikrins, ar ji suderinama su apdorojamo paviršiaus tipu, kad baldas ar grindys nebūtų tiesiog pažeisti reagento.

Pasamdę nepriekaištingos reputacijos profesionalus, galėsite išlaikyti nepažeistą vidaus apdailą, nesubraižydami dažų, lako, nesugadindami naujos renovacijos blizgesio. Siekiant pratęsti patalpų tobulos švaros išlaikymo laikotarpį, visos paviršiaus dangos yra apdorojamos specialiomis apsauginėmis priemonėmis.