Naudingi patarimai, kaip atnaujinti svetainės kambarį, neatliekant remonto darbų

Atnaujinti svetainės kambarį galima vos per kelias dienas, be jokių didelių išlaidų. Daugelis mano, jog norint atnaujinti kambarį, reikia keisti tapetus, grindis, tačiau tiesa ta, kad tvarkingai atnaujinti galima ir be didelių remonto darbų. Pateikiame naudingus patarimus, kaip greitai atnaujinti namus už nedidelę kainą.

Pakeiskite baldus

Svetainės baldai yra pagrindinis kambario aksesuaras, tad juos pakeistus, normalu, kad ir visas kambario vaizdas pasikeis. Jei norite, kad svetainės baldai atnaujintų kambarį, rinkitės modernius baldus, kurie ne tik suteiks kambariui šiuolaikišką įvaizdį, bet ir jaukumo. Tam puikiai tiks skandinaviški baldai, kurie šiais laikas gauna ypač daug dėmesio dėl savo modernumo. Visgi nepamirškite, kad svarbu ne tik tai, kas populiaru, bet ir kas tinka kambariui, todėl pasigilinkite į kambario interjerą ir pagalvokite, kokie baldai jam idealiai tiks ir jums patiks.

Papuoškite kambarį aksesuarai

Aksesuarai taip pat turi daug įtakos tam, kaip atrodys kambarys. Tad naudinga skirti šiek tiek laiko, kad papuošti kambarį taip, kaip norisi. Svetainės baldai gali būti taip pat papuošti aksesuarais, pavyzdžiui, pledais. Tai puikus pasirinkimas visiems, kurie nori moderniai ir jaukiai atnaujinti kambarį.

Pakeiskite baldų vietą

Dar vienas patarimas – pakeiskite baldų vietą. Tuomet kambarį atnaujinti galėsite iš viso be jokių išlaidų. Pagalvokite, gal tai padės ne tik pakeisti kambario įvaizdį, bet ir vizualiai jį padidinti. Kambario baldų išdėstymas turi daug įtakos tam, kaip atrodo kambarys. Tad išmėginkite juo šiek tiek pakeisti, kad pamatytumėte, kas labiau tinka ir koks vaizdas gražiau atrodo kambaryje.

Pasirinkite užuolaidas

Aksesuaras, galintis pakeisti kambarį, kuris taip pat nebrangiai kainuoja, visiems gerai žinomos užuolaidos. Jos puikiai pagyvins kambario interjerą ir jį atnaujins.

Patieskite kilimą

Kilimas gali ne tik atnaujinti kambarį, bet ir suteikti jam jaukumo. Tad jei matote, kad kambaryje kažko trūksta ir norite jį atnaujinti už nebrangią kainą, pats metas pasirinkti svetainėje kilimą, kuris ne tik suteiks jaukumo, bet ir pakeis kambario įvaizdį.