Norime atsinaujinti interjerą. Kaip pasirinkti baldus internetu?

Norime atsinaujinti interjerą. Kaip pasirinkti baldus internetu?

Baldus rinktis gana sudėtinga užduotis, o jei baldai perkami internetu, tikriausiai susidursite su daugybe klausimų. Baldų pasirinkimas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip jūsų gyvenamoji vieta ( ar tai sodas, gyvenamasis namas ar būstas), kokie jo išmatavimai, interjero dizainas, bei vienas svarbiausių dalykų – kaina. Baldų pasirinkimas turi būti atliekamas atsargiai, kadangi tai gali padaryti didelę įtaką komfortiškam gyvenimui. Baldai yra viena iš svarbiausių jūsų namų dalių, todėl verta investuoti laiko ir pastangų, kad jie atitiktų jūsų poreikius. Baldai internetu yra užsakomi vis dažniau. O mes šiame straipsnyje pasidalinsime praktiniais patarimais kaip juos pasirinkti ir pritaikyti pagal savo poreikius.

Vienas svarbiausių veiksnių – atidumas, kurio kartais pritrunkame:

  • Atkreipkite dėmesį į baldų matmenis (ar nesulauksite didelių problemų su transportavimu ir montavimu?)
  • Ar baldai turi pakankamai stalčių/lentynų (jeigu norite laikyti daug daiktų – tai gali būti svarbu); ar turint didesnę šeimyną. Reikia detaliai įsivertinti savo poreikius.
  • Patikrinkite, ar baldų atspalvis dera prie bendro interjero (dažnai pasitaiko, kad pirktos spalvotos lentynos puikiai tinka tik tam tikros spalvos sienoms);
  • atkreipkite dėmesį į gamintojo rekomendacijas (jeigu baldai skirti vaikams, turėtumėte rinktis tuos, kurie atitinka jų amžių).
  • Nepamirškite pasitikrinti to paties modelių kainų internete. Kainos gali skirtis priklausomai nuo kiekvienos elektronines parduotuvės kainodaros.

Kai kuriems pirkėjams gali prireikti papildomų paslaugų – pavyzdžiui, baldų montavimo. Jei tai yra jums aktualu, tuomet atkreipkite dėmesį į tai, kad parduotuvėje yra tokių paslaugų. Tai gali užtrukti papildomą laiką, bet jums bus lengviau susitvarkyti su visais reikalingais dalykais.

Pristatymas – itin aktualus, kuomet neturite savo transporto

Pristatymo kaina gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, tokių kaip jūsų gyvenamoji vieta, baldų dydis ir svoris, bei transportavimo būdas. Tačiau paprastai kaina gali siekti iki 30 eurų. Kai kurios internetinės parduotuvės netaiko pristatymo mokesčio.

Mes esame įsitikinę, kad šie patarimai padės jums lengviau išspręsti baldų pasirinkimo klausimus. Svarbiausia – nepalikite visko vienai dienai ir atlikite visas reikiamas procedūras atsargiai ir neskubant. Taip pat geriausia pasitarti su kitais šeimos nariais, kadangi kas vieniems gražu, kitiems gali būti neskoninga.

Komentarai išjungti.