Patalynė viešbučiams – ypatinga?

Patalynė viešbučiams – ypatinga?

Ar pastebėjote, jog dažnai pirmas dalykas, kuris asocijuojasi su viešbučiais, tai itin minkšti, balti rankšluosčiai ir baltut baltutėlė, minkšta ir kvepianti patalynė? Galima sakyti, jog patalynė viešbučiams tai maža detalė, bet iš tikrųjų, tai daug galios turinti prekė. Kodėl?

Pasąmonėje mums patalynė asocijuojasi su geresniu gyvenimu. Tik gerai išsimiegoję, pailsėję, galime būti darbingi ir laimingi. Gera patalynė yra ta, kuri leidžia kūnui kvėpuoti, yra natūrali, sugeria drėgmę, tvirta ir be abejo, tvarkinga.

Ne paslaptis, jog patalynė viešbučiams, kaip ir rankšluosčiai, yra labai dažnai skalbiama, todėl jos kokybei ir patvarumui, skiriamas ypatingas dėmesys. Skalbimas karštoje temperatūroje, nuolatinis lyginimas, patalynės keitimas ir kiti niuansai apsunkina medžiagą. Tačiau, jeigu ji yra kokybiška ir patvari, tai ne problema.

patalynė viešbučiams

Kokią patalynę renkasi viešbučiai?

Patalynė viešbučiams turėtų būti draugiška kūnui, tai yra natūrali. Dažniausiai pasirenkamas medvilnės ar maišytos medvilnės derinys. Priežastis paprasta – tam, kad tiktų visiems, mat natūrali medžiaga nedirgins odos, nesukels alergijų.

MK Tekstilė siekia, kad patalynė viešbučiams, darželiams, sodyboms, ligoninėms ir kitoms įstaigoms patenkintų užsakovų lūkesčius. Ar tai pavyksta? Taip, mat klientai grįžta vėl ir vėl, įmonė jau turi nemažai nuolatinių pirkėjų, kurie pasitiki MK Tekstilės kokybe, vizija ir džiaugiasi draugiškais darbuotojais, kurie visada maloniai ir profesionaliai pakonsultuos, patars.

Patalynė interjero akcentas

Patalynė viešbučiams ir kitoms įstaigoms dažniausiai būna baltos spalvos ir tai taip pat yra interjero akcentas. Balta spalva asocijuojasi su higiena, švara, ramybe, harmonija, o juk būtent šių dalykų ir norisi, būnant poilsio namuose, sanatorijoje, viešbutyje. Tas galioja ir patalynei ligoninėms – ji neturi erzinti, blaškyti.  Jos užduotis – padėti žmogui jaustis ramiai, švariai, komfortiškai ir gaiviai. Taip, taip, net brangiausia patalynė bus nieko verta, jeigu bus neišskalbta, neišlyginta, tačiau dažną skalbimą atlaiko tik kokybiškos ir patvarios patalynės.

Populiariausi patalynių audiniai

Dažniausiai yra perkamos šios patalynės: medvilninis satinas, medvilninė drobelė, mišriapluoštis audinys. Na, ir be abejo, neapsieinama be apsauginės paklodės ir užvalkalų, kurie užtikriną apsaugą ir leidžia drąsiai mėgautis kava, vynu ar pusryčiais lovoje.

Komentarai išjungti.