Perkraustymo paslaugos Vilniuje poreikis

Perkraustymo paslaugos Vilniuje poreikis

Nusprendėte pakeisti gyvenamąją vietą?

Persikraustymas iš tiesų nelengvas darbas, kuris reikalauja ne tik fizinės jėgos, tačiau ir specialaus transporto, pervežti didesnius krovinius kaip pianinas, baldai ar buitinė technika.  O ką jau kalbėti apie laiką, kuomet perkraustymą reikia atlikti greitai ir darbo metu, o iš draugų padėti niekas negali? Atsakymas – perkraustymo paslaugos Vilniuje.  Užsisakant šias paslaugas nereikia rūpintis iš kur gauti transportą didesniems kroviniams, ar iš kur gauti kitos pagalbos. Taip pat išvengiama daiktų pažeidimų dėl pakavimo klaidų. Tad šiandien apie tai norime plačiau pasikalbėti su Jumis.

Kaip pasirinkti paslaugų teikėjus?

  • Kaina. Tai be galo svarbus aspektas, tačiau nėra pats pagrindinis. Prieš atliekant perkraustymą reikia pasidomėti kiek žmonių perkraustys Jūsų daiktus, ar nėra paslėptų mokesčių už papildomas paslaugas.
  • Beabėjo, taip pat reikia įsitikinti ar paslaugų teikėjai dirba legaliai, išrašo sąskaitas faktūras.  Kitu atveju sugadinus ar kitaip pažeidus Jūsų daiktus neturėsite įrodymo, jog pirkote paslaugas ir nuostolius teks padengti patiems.
  • Kaip ir užsakant bet kurią naują paslauga, verta ieškoti atsiliepimų internete, ar pažįstamų žmonių rate. Nors Vilnius ir didžiausias miestas Lietuvoje, kalbos sklinda gan greitai, ypač jei paslaugos buvo suteiktos nekokybiškai. Vienas iš lengviausių būdų išnaudoti Facebook vietines bendruomenes kaip Fabijoniškių turgelis ir panašiai.

Prieš užsakant paslaugas reikia žinoti

Objektyviai įsivertinkite savo daiktų kiekį. Kai kuriais atvejais tenka užsakyti net dvi transporto priemones ir tris krovėjus, o kartais užtenka ir lengvojo automobilio su vienu žmogumi. Viskas labai priklauso nuo kiekvieno poreikių. Reikia nepamiršti, jog daiktų kiekis smarkiai įtakoja darbo valandų ir darbuotojų skaičių, o tai tiesiogiai lemia galutinę kainą už paslaugas. Perkraustymo paslaugos Vilniuje kaina taip pat priklauso nuo pasirinkti laiko, pavyzdžiui pigiausia yra kraustytis darbo dienomis nuo 8 iki 16 valandos, o brangiau yra vakarais, savaitgaliais arba švenčių dienomis.

Kokios perkraustymo paslaugų kainos?

  • Krovėjas su lengvuoju automobiliu kainuoja vos nuo 15 eur  už valandą.
  • 2 Krovėjai su mikroautobusu kaina darbo dienomis nuo 40 eur valanda, o vakarais ir savaitgaliais nuo 45 eur valanda.

Teikiamos ir papildomos paslaugos kaip daiktų supakavimas, baldų surinkimas ar bet kurios kitos paslaugos, kuomet norite operatyviai persikraustyti į naują būstą. Daugiau informacijos portale persikraustau.lt

 

 

Komentarai išjungti.