Platus audinių pasirinkimas

Platus audinių pasirinkimas

Domitės, kur galėtumėte įsigyti kokybiškų audinių? Gal norite pasisiūti naują drabužį, o gal atsinaujinti visą garderobą? Jei neturite laiko ir noro vaikščioti po skirtingas audinių parduotuves, audiniai internetu taps lengviausia išeitimi išsirinkti tai, ko norite.

Kaip pasirinkti audinius?

Visų pirmiausia užduokite sau klausimą, ką norėtumėte pasisiūti iš naujojo savo audinio. Kiekvienai skirtingai progai tinkami vis kiti audiniai. Kaip pavyzdžiui, jei reikalinga puošni suknelė iškilmingai progai, rinkitės lengvą šilką ar aksomą. Jei reikia darbinio kostiumėlio, kuris būtų ir ilgaamžis, ir elegantiškas, drąsiai rinkitės tvidą ar aukščiausios klasės vilną. Pastaroji nesiglamžo, gražiai krenta ant kūno ir išlaiko kūno šilumą.

Audiniai internetu tampa itin populiaria preke mūsų dienomis, kai laiko bėgioti aplink ir ieškoti lieka vis mažiau. Internetinėje parduotuvėje „Šilko tekstilė“ rasite galybę gražių ir kokybiškų audinių:

  • vilnos – vilna puikiai tinka paltams, elegantiškoms suknelėms, prabangiems kostiumams  ir dalykiniams kostiumėliams); šilko (kaklaraištinio, marginto, atlasinio, krepinio, šifoninio) , aksomo, medvilnės, Cupro, lino, kiauraraščio ir kilpinio trikotažo, viskozės, poliesterio.
  • šilko ( šilko audinys gali būti  tiek kaklaraištinis, tiek margintas, atlasinis, krepinis ar šifoninis);
  • aksomo (jis papuoš bet kurią damą iškilmingomis progomis);
  • lino (natūralus linas itin vertinamas dėl savo ilgaamžiškumo, dažniausiai iš jo siuvami vasariniai drabužiai). Linas yra pralaidus orui (ko pasekoje oda lengvai kvėpuoja ir neprakaituojame);
  • trikotažo (tai vienas universaliausių audinių, naudojamas tiek kasdieniams, tiek sporto drabužiams siūti, yra tamprus, tačiau gali būti ir kiauraraštis ar kilpinis);
  • Viskozės (dar vienas audinys iš natūraliųjų „šeimos“ rato. Laidus orui, lengvas);
  • Poliesterio (nepakeičiamas sportinei aprangai, nes lengvai išgarina prakaitą; lengva prižiūrėti, itin greitai džiūstantis, dažniausiai nesiglamžo arba glamžosi nedaug).

Spalvų margumynas

Šiuolaikinių technologijų dėka audiniai gali būti įvairiausių spalvų ir atspalvių. Pavyzdžiui, balta gali būti pieno balta, kiaušinio lukšto balta, šampaninė balta ir panašiai. Greičiausiai visi turime mėgstamiausią spalvą – o štai jos atspalviai gali varijuoti tūkstančiais variantų.

Kartais gali pasirodyti, kad išsirinkti tinkamą audinį gali būti sunku. Ne bėda – „Šilko tekstilės“ audiniai internetu yra teisingas sprendimas, jei blaškotės paieškų vandenyne. Šioje parduotuvėje, ko gero, plačiausias audinių pasirinkimas, visada geros kainos, greitas pristatymas ir malonus aptarnavimas.

Įsigyti kokybiškas prekes galite iš Audiniai.com elektroninės parduotuvės

Komentarai išjungti.