Skolų pirkimas – racionali išeitis

Skolų pirkimas – racionali išeitis

Skolų išieškojimas ir skolų pirkimas šiandien yra labai jau įprastas reiškinys. Dėl skolų išieškojimo daugeliui mūsų viskas yra mažiau ar daugiau aišku. Štai skolų pirkimas kelia daugiau klausimų. Ką reikia žinoti apie tai?

Skolų pirkimas – tai instrumentas, suteikiantis jūsų įmonei galimybę ne tik atsikratyti rūpesčių, susijusių su skola, bet ir paversti skolą ar jos dalį apyvartinėmis lėšomis.   Tikriausiai jau supratote, jog skolų pirkimas – tai tas procesas, kuris teigiamus rezultatus duos  tik tuomet, kai darbą atliks profesionalai. Profesionali skolų valdymo įmonė iš karto sumokės net iki 90 % skolos sumos. Tokiu būdu Jūs iškeisite savo skolą arba visą skolininkų portfelį į pinigus ir tokiu būdu sumažinsite riziką, o gautos lėšos galės būti skirtos Jūsų verslo veiklai.

Taigi, profesionali skolų valdymo įmonė iš karto sumokės net iki 90 % skolos sumos. Taip jūs iškeisite savo skolą arba visą skolininkų portfelį į pinigus ir tokiu būdu sumažinsite riziką, o gautos lėšos galės būti skirtos  verslo veiklai. Paminėsime keletą priežasčių, įrodančių, kad skolų pirkimas gali būti išties puiki išeitis.

  • Pinigai iškarto atkeliaus į jūsų sąskaitą,
  • Išvengsite ilgo ir varginančio išieškojimo proceso,
  • Nebelieka jokių skolininkų įmonės balanse,
  • Išvengiama nuostolių galimybės dėl apyvartinių lėšų trūkumo.

Skolų pirkimas gali vykti iškarto sumokant pinigus, tačiau galimas ir kitas variantas – skolų pirkimas atidedant sutartos kainos mokėjimą. Be abejonės, pirmasis variantas atrodo patrauklesnis, tačiau verta žinoti, jog pirmasis  pasiūlymas gali būti pateikiamas ne visais atvejais. Skolų pardavimas iš karto sumokant pinigus galimas tada, kai dėl skolos išieškojimo pagrįstumo nekyla jokių abejonių, pakanka pateiktų skolos pagrįstumą įrodančių dokumentų.

Skolų pirkimas su mokėjimo atidėjimu gali būti pasiūlytas tada, kai galime perimti reikalavimo teisę, pateikiama pakankamai dokumentų skolos pagrįstumo įrodymui, tačiau skolininko teisinė ar finansinė būklė neatitinka mūsų keliamų reikalavimų. Sakykim, klientas yra nemokus. Dar – tokia skolų pirkimo galimybė gali būti siūloma ir tada, jei klientui netiko pateiktas pasiūlymas iš karto sumokėti skolos pinigus.

Vėl gi,  pasikartosime –  prieš pradedant skolų išieškojimo ar skolų pardavimo procesą, verta atidžiai ir atsakingai pasirinkti teisininkus. Žinoma, geriausia tartis su komanda, o ne vienu asmeniu, kadangi tuomet gausite platesnį paslaugų spektrą ir tuo pačiu išsamesnes konsultacijas, kurios leis džiaugtis norimu rezultatu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *