Specialistai pataria: kokios yra geriausios miegamojo spalvos?

Turbūt ne kartą esate girdėję, kad pasirinktos interjero spalvos turi ženklų poveikį mūsų nuotaikai ir bendrai savijautai? Būtent todėl miegamojo interjero spalvas vertėtų rinktis itin atsargiai, nes priešingu atveju gali nukentėti jūsų miego kokybė. Specialistai įvardino kelias spalvas, kurios labiausiai tinka miegamojo kambariui: žemiau pateikta informacija gali padėti paprasčiau apsispręsti, kokius miegamojo akcentus vertėtų pasirinkti.

Melsva

Šviesiai mėlyna yra įvardijama kaip viena geriausių miegamojo spalvų. Šis atspalvis pasąmoningai asocijuojasi su ramybe ir pasitikėjimu, todėl jis gali užtikrinti dar geresnę jūsų poilsio kokybę.

Žalia

Alyvuogių žalia taip pat padeda nusiraminti. Tokia spalva mums asocijuojasi su natūralumu ir gamta, todėl alyvuogių žalia yra rekomenduojama daug streso patiriantiems žmonėms.

Rusva

Šis žemės atspalvis taip pat puikiai tinkama miegamojo interjerui. Rusva spalva yra gana neutrali, todėl ji padeda atsipalaiduoti ir pamiršti dienos rūpesčius.

Sidabrinė spalva

Ši spalva asocijuojasi su elegancija ir prabanga, todėl ji gali padėti susikurti jaukų miegamąjį. Sidabrinė spalva nėra pernelyg „rėksminga“, todėl ji padeda atsipalaiduoti.

Rausva

Nors miegamojo interjerui gana dažnai pasirenkama raudona spalva, tačiau ji yra pernelyg intensyvi. Rausva spalva padeda atkurti vidinę harmoniją, todėl ji idealiai tinka miegamojo kambariui.

Jei svarstote įsigyti naują lovatiesę, tikrai nesuklysite, jei pasirinksite minėtų atspalvių gaminį. Platų lovatiesių pasirinkimą galite rasti šioje internetinėje svetainėje: https://epik.lt/collections/lovatieses-dvigulei-lovai.