Šuns petnešos – ne tik vedžiojimui

Šuns petnešos – ne tik vedžiojimui

Jeigu norite, kad Jūsų šuo būtų sveikas ir fiziškai, ir psichologiškai – tokiu atveju siūlome jį kasdien kuo daugiau vedžioti. Tai reikalinga jo sielai, kadangi jam svarbu ne tik daugiau judėti, tačiau ir pažinti pasaulį, kuris yra toks įdomus ir spalvingas.

O vedžiojimui, žinoma, būtinos patikimos petnešos šunims, kurios garantuoja, kad jūsų augintinis bus saugus. Ir, žinoma, aplinkiniai bus saugus nuo jo, tad be gerų petnešų negalima net eiti iš kiemo.

Žinoma, šiuo metu rinkoje siūlomos šuns petnešos yra tokios įvairios, kad ne visada paprasta rasti tas, kurios tikrai geriausiai atitinka poreikius. Ne tik Jūsų, tačiau būtent šuns.

Visada geriausia reikalingas petnešas yra pirkti internetu. Tai kur kas greitesnė galimybė rasti tai, kas labiausiai tinka Jūsų šuniui. Taip pat gerai tai, kad internete galima ir sekti akcijas bei įsigyti tai, ko reikia kur kas pigiau.

Svarbiausia renkantis petnešas žiūrėti, kad jos būtų tinkamos gyvūnui. Jos yra klasifikuojamos pagal dydį, o detaliau – pagal matmenis, kurie padeda tiksliai numatyti – kokios labiausiai tinka Jūsų šuniui. Žinoma, reikia tokių, kurios maloniai apglustų, būtų standžios, tačiau tikrai nespaustų. Juk reikia, kad gyvūnui jos keltų kuo mažiau bet kokio galimo diskomforto. Ypač tokiu atveju, kai petnešos bus dėvimos visą laiką. O kai kurie jų net nenuima, kadangi uždėjimas reikalauja laiko, o įsigijus tinkamo dydžio ir tuo pačiu patogias – galite būti ramus, kad Jūsų gyvūnas tikrai gerai jausis net ir visada būdamas su jomis.

Petnešos labai pasiteisina ir tokiu atveju, kai reikia išdresiruoti gyvūną. Tačiau svarbu, kad jos nekeltų šuniui jokio fizinio diskomforto, kadangi taip dresuoti negalima. Svarbiausia tyra sistemingas darbas ir tuo pačiu tinkamos priemonės, kurios lavina, atveria galimybes, tačiau nedaro to per prievartą.

Šunų petnešos yra galimybė pasirūpinti savo gyvūnu, tad natūralu, kad jos būtinos ne tik tada, kai šuo vedžiojamas, tačiau ir tada, kai reikia jį kontroliuoti aktyvaus judėjimo metu. Tai, pirmiausia, yra saugumas.

 

Komentarai išjungti.