Tinkamas gertuvės pasirinkimas – kas yra svarbiausia?

Tikrai pas daugelį žmonių atsiranda suvokimas, kad gamtą turime saugoti nuo nereikalingų šiukšlių, vieną daiktą turime stengtis naudoti kaip įmanoma daugiau kartų ir panašiai. Tad net ir darant pačius smulkiausius dalykus, galime padėti gamtai būti žymiai švaresnei. O vienas iš paprasčiausių būdų yra gertuvės pasirinkimas, o ne kasdien pirkti vandenį ar kitus gėrimus buteliukuose ir kiekvieną kartą išgėrus jį išmesti lauk. Todėl šiame straipsnyje norime daugiau papasakoti apie tinkamos gertuvės pasirinkimą.

Gertuvės turi turėti kelias paskirtis

Verta pripažinti, tačiau tikrai ne visos gertuvės yra tinkamos įsipilti įvairiems skysčiams. Aišku, dažniausiai į jas pilame vandenį, bet jeigu jos turės kelias paskirtis, tai bus galima įsipilti įvairius gėrimus. Tad pasirinktos gertuvės turi turėti kelias paskirtis, tokias kaip:

  • Laikyti šilumą. Tokiu atveju galėsite pilti karštus gėrimus ir jos tarnaus taip, kaip termosai. Taip galėsite prisidėti prie gamtos išsaugojimo, nes jeigu namuose pasidarysite kavą ir ją susipilsite į tokią gertuvę, vadinasi nereikės naudoti vienkartinio puodelio, kurį gautumėte pirkdamas kavą.
  • Laikyti vėsų gėrimą. Toks klausimas aktualus ypač vasaros sezonu, nes būnant ilgai lauke sunku išsaugoti gėrimus vėsius. O tokiose gertuvėse galėsite tai padaryti ir gėrimas šaltas išliks net kelias valandas.

Butti gertuvės gali būti pats geriausias pasirinkimas, jeigu norite turėti tokią universalią gertuvę, kad galėtumėte išlaikyti tiek šiltus, tiek vėsius gėrimus. Be to, jos savo išvaizda tikrai skiriasi nuo kitų gertuvių, todėl tai gali būti ir puiki akcento detalė.

Kokybė

Jeigu norite turėti patvarų daiktą, visada orientuokitės į jo kokybę. Tik kokybiškas daiktas gali tarnauti labai ilgai, karštas ar šaltas gėrimas jam nepakenks. Taip pat labai svarbu dėmesį kreipti ir į uždarymo mechanizmą, jis turi būti nepriekaištingas, kad palenkus gertuvę jame esantis gėrimas neišbėgs, bet to sandarumas gali garantuoti, kad gėrimas neatšals arba neatšils. Kadangi toks daiktas yra ilgaamžis, tad į jį verta investuoti ganėtinai nemažai, todėl nereikėtų rinktis pačių pigiausių variantų, nes didelės naudos iš jų tikrai nereikėtų tikėtis.

Verta nepamiršti dėmesį kreipti ir į tai, kaip ji atrodo

Nors kai kas gali ginčytis, kad tai nėra esminis dalykas, į ką verta atkreipti dėmesį, tačiau renkantis gertuvę, jos išvaizda turi būti svarbi. Nes ją dažniausiai visada nešiositės su savimi, todėl ji turi būti miela jums. Be to ir iš patinkančios jums gertuvės gerti gėrimus bus kur kas skaniau.