Važiuoklės remontas Vilniuje

Važiuoklės remontas Vilniuje

Važiuoklės remontas Vilniuje. Patikimi partneriai

Dauguma mūsų skaitytojų vairuoja automobilius, ir pagal statistiką gyvena Vilniuje. Turbūt daugelis susidūria su didele autoservisų pasiūla ir tik retas servisas žvelgia į ilgalaikią klientų aptarnavimo perspektyvą – t.y. jog klientas pas juos grįžtu ir taptu lojaliu klientu. Vienas iš profesionalių servisų yra EDLER autoservisas. Šiame straipsnyje norime aptarti kodėl rinktis savo srities profesionalus, pasidalinti patarimais ir įžvalgomis automobilių sferoje.

Dažniausiai praktikoje pasitaikantys automobilių gedimai

  • Važiuoklės remontas. Ypač aktualus žmonėms, kurie važinėja už Vilniaus ribų, tenka pavažinėti blogesnės kokybės keliais – žvyrkeliais, kurių lietuvoje vis dar yra išlikę. Važinėjant prastos kokybės keliais, daugiau dėvima visa važiuoklė, o jeigu įvažiuojama ant didesnio greičio į smarkesnę duobę, galima sugadinti ir ratą ar kitą gyvybiškai svarbią važiuoklės dalį. Tokiu atveju gali prireikti pirkti netgi ir naujas padangas ar ratlankius, susirūpinkime savo saugumu.
  • Automobilio Diagnostika. Tai yra raktas, į kai kurių gedimų  ( ypač elektrinėje dalyje) nustatymą. Diagnostika atliekama išmaniųjų kompiuterių pagalba, prisijungiant prie automobilio valdymo bloko. Nuskaitomos klaidos ir gedimai, vietos kurios nedega. Kaip pvz galime pasidalinti istorija, kuomet BMW E90 markės automobilis turėjo problemų su ABS žiedo davikliu. Ši vieta yra atsakinga už ratų greičio suvienodinimą, neleidžianti jam praslysti. Sugedus vienam iš automobilio ABS rato žiedo davikliui automobilio greitis būdavo blokuojamas, pradėdavo tampytis, tačiau išjungus antipraslydimą ( DSC mygtukas) problema dingdavo. Klientas manė, jog problema yra variklyje, o pasirodo tai tik lengvai pakeičiama detalė. Gedimas greitai buvo nuskaitytas, problema pašalinta, sutaupyta begalės laiko ieškant dėvėto naujo variklio, ar kitų sprendimo būdų.
  • Variklio remontas. Variklio remontas bei priežiūra yra gyvybiškai svarbus automobiliui. Be variklio automobilis tiesiog nevažiuotų, o neatsakingas prižiūrimas variklis gali prišaukti begales bėdų. Tepalų keitimui, filtrui patariama rinktis patikimus servisus kaip Edler autoservisas Vilniuje, kurie atstovauja gerai žinomus prekių ženklus. Sutaupyti galite pasirinkti nežinomą “garažiuką” trumpuoju periodu, tačiau ilguoju periodu galimi dideli nuostoliai dėl nekokybiškų dalių ar netinkamai atliktų darbų.
Autoservisas Vilnius
Edler Autoservisas Vilnius nepriekaištingai atlieka važiuoklės, variklio remonto, bei tepalų keitimo darbus. Gali pasiūlyti auto diagnostikos ir kitas paslaugas. Profesionalūs pagrindinių diržų keitime.

Kokybiškas autoservisas

Kokybiškas autoservisas Vilniuje turi rūpintis darbų bei autodalių kokybę, aptarnavimo lygiu, švariomis patalpomis bei gera lokacija. Juk kartais prireikia tokios nedidelės paslaugos kaip automobilių žibintų reguliavimas, nevažiuosite per visą Vilniaus miestą dėl smulkmenų. Edler autoservisas Vilniuje yra pasiekiamas patogiai praktiškai iš betkurios lokacijos.

Tekstą suformavo ir parengė ManoKnyga redakcija

 

 

Komentarai išjungti.