Veido priežiūros ritualai: ko nepamiršti?

Sustabdyti laiką tikrai yra įmanoma. Jeigu kalbama apie išvaizdą. Natūralu, kad to nori kuo daugiau žmonių. Tačiau labai dažnai yra tik norima, tačiau nesiimama jokių priemonių, kurios gali padėti atrodyti nuostabiai net ir tokiu atveju, kai esate brandžiame amžiuje.

Grožiui puoselėti reikalingos įvairios veido procedūros, ritualai, kuriuos daro profesionalai ir kuriuos kiekvienas ir kiekviena gali apsidaryti pats.

Pateiksime kelis, kurie yra verti dėmesio labiausiai.

  • Tai yra puikus drėkiklis Jūsų odai, kuris ne tik gali sustabdyti laiką, tačiau taip pat ir leisti Jums atrodyti jauniau nei rodo pasas. Svarbiausia, kad šio tipo procedūros būtų daromos reguliariai. Tik tokiu atveju poveikis bus.
  • Masažas. Žinomam, veidui taip pat padeda masažas. Geriausia visada eiti pas specialistus, tačiau jeigu finansai neleidžia – tokiu atveju visada galima mėgautis ir namuose darant pačiam. Juk internete yra labai daug mokomųjų filmukų, kuriuose yra paaiškinama kas ir kaip.
  • Drėkinimas. Šiuo metu drėkinimo priemonių ir procedūrų yra labai daug, tad kiekviena gali rasti tą variantą, kuris jai labiausiai tinka. Nuo specialių kremų bei serumų iki natūralių aliejų, galiausiai, to paties hialurono, kuris galbūt kainuoja ir kiek daugiau, tačiau poveikis irgi yra kas didesnis. Žinoma, visada geriausia yra derinti kompleksinius drėkinimo būdus.
  • Makiažo nuvalymas. Kad ir kiek makiažo naudojate – svarbu, kad jis būtų tinkamai nuvalytas dienos metu. Tam reikia gerų priemonių, kadangi tik vanduo nebus užtektinai gebus nuvalyti daugelį aliejinio pagrindu kurtų priemonių. Svarbiausia – netingėti valyti du kartus per dieną ryte ir vakare.
  • Galiausiai, Jūsų veidui visada reikia poilsio. Tai yra galimybė džiaugtis nuostabia veido oda ir tuo pačiu apskritai gera savijauta. Svarbiausia yra ilsėtis ne tik fiziškai, tačiau ir psichologiškai.

Kuo daugiau dėmesio sau skirsite – tuo ramesnis galite būti, kad tuomet ir gražiau atrodysite, ir tuo pačiu Jūsų savijauta bus taip pat geresnė. Svarbiausia yra kasdien atlikti bent jau po mažą ritualą. Tai nereikalauja daug laiko. Tačiau dažniausiai ilgainiui tampa įpročiu, kuris Jus džiugins rezultatu.

Veido procedūros Kaune