3 priežastys, kodėl turėtumėte pirkti naudotas knygas

3 priežastys, kodėl turėtumėte pirkti naudotas knygas

Skaityti knygą – tai atsiverti naujiems horizontams ir patirtims. Nuostabu paimti knygą ir į ją pasinerti. Tačiau tam, kad tai padaryti, nebūtina pirkti dar spaustuve kvepiančios knygos. Nes jų kartais gali ir nebūti, galbūt leidimas jau išpirktas. Naudotos knygos yra visiems prieinamas būdas pasiekti knygas, dalintis jomis ir būti atsakingais vartotojais. Štai trys pagrindinės priežastys, kodėl turėtumėte pirkti naudotas knygas.

Būdas sutaupyti pinigų

Kuomet perkate naudotas knygas, galite sutaupyti iš ties nemažai pinigų. Naujos, ką tik iš spaustuvės knygos natūraliai būna brangesnės, vien dėl to, kad yra naujos. Tačiau ar žinote, jog žodžiai knygoje yra tie patys, nesvarbu ar skaitote knygą pirmas ar ją jau skaitė kas nors kitas prieš jus. Naudotos knygos specialiuose knygų portaluose, sendaikčių turgeliuose, blusturgiuose ar kitose vietose gali rasti savo antrą, trečią ar septyniasdešimtą pirkėją ir skaitytoją ir kas kart vis už mažesnę kainą.

Žinoma, išimtis dėl mažesnės kainos gali pasitaikyti jei ieškote senos knygos, itin retos, iš mažo tiražo. Tuomet jau galite nusiteikti aukcionui su itin didele kaina.

Galite skaityti daugiau

Ši priežastis iš dalies susijusi su taupymu. Jei turite 10 eur, galite įsigyti dvi naujas knygas. Su ta pačia suma galite įsigyti tris naudotas knygas. Taigi, jūsų euras gali įpirkti didesnį kiekį naudotų knygų ir jūs turite galimybę perskaityti daugiau.

Tuo pačiu, jei ne tik perkate, tačiau įsisąmonėsite idėją, jog knyga turi pasiekti kuo daugiau skaitytojų, tuomet ir patys galite perskaitytas knygas parduoti. Ir už tuos pinigus kitų knygų įsigyti. Nesibaigiantis knygų skaitymo ratas, tarsi amžinas variklis. Argi ne šaunu?

Atradimo malonumas

Užsukus į knygynus, juose jus pasitiks tos pačios knygos, kurios ką tik pasirodė knygynuose ir į jas norima atkreipti dėmesį. Žvalgantis į naudotų knygų viršelius galite pamatyti knygas kurias prisimenate, jog kažkas rekomendavo perskaityti, bet tuomet jums knyga pasirodė per brangi, arba galite rasti iš vaikystės prisiminimų knygą, kurią vėl norėjote perskaityti. Arba knygą, kuri tiesiog sudomino, bet kurios jokiame knygyne jau nebėra.

Komentarai išjungti.