Ar brangu pakeisti susidėvėjusią Apple iPhone bateriją? 

Ar brangu pakeisti susidėvėjusią Apple iPhone bateriją? 

Tinkamai prižiūrimas „iPhone“ gali tarnauti daugelį metų, tačiau galiausiai turėsite apsvarstyti galimybę pakeisti bateriją, kai naudosite telefoną kiekvieną dieną. Naujo įrenginio akumuliatorių dažniausiai be problemų galima naudoti visą dieną, tačiau po metų pastebėsite, kad telefoną teks krauti vis dažniau. Deja, norint toliau naudotis išmaniuoju telefonu, reikia pakeisti „iPhone“ bateriją.

Kada turėčiau pakeisti „iPhone“ bateriją?

Pirma, „iPhone“ baterija pradeda vis greičiau išsikrauti, o tada likę 5% ar 10% telefono įsijungs ir išsijungs savaime. Jei nepakeisite baterijos veikimo trukmės, telefonas išsijungs po 20-30% ar daugiau. Jei pastebėjote, kad telefonas išsijungia nepasiekęs 0%, tuomet laikas pakeisti bateriją.

Kodėl tik profesionalūs telefono technikai gali pakeisti bateriją?

Kad ir kaip lengva būtų užsisakyti atsargines dalis, jums patiems telefono taisyti nereikia. Neretai mobiliųjų telefonų meistrai bando prikelti žmonių „sutaisytus“ telefonus, o dažniausiai jie pridarė tiek žalos, kad to padaryti net neina. Mobiliųjų telefonų baterijų keitimą galima patikėti tik profesionalams, kurie ne tik turi naudoti kokybiškas dalis ir medžiagas, bet ir užtikrinti savo darbo apsaugą. 

Kodėl verta ir būtina laiku pakeisti  bateriją?

Dažniausiai „iPhone“ vartotojai tiesiog nekreipia dėmesio į nuolat išsikraunančią telefonų baterijos energiją, o toliau naudojasi savo įrenginiais kasdieniam naudojimui. Teoriškai telefoną galite naudoti įkraunant jį kelis kartus per dieną, tačiau tai griežtai nerekomenduojama, nes tai gali sukelti rimtesnių problemų. Laiku nepakeitus telefono baterijos, ji išsipūs iš vidaus, o tai gali sugadinti „iPhone“ ekraną. Sena baterija pamažu pučia orą telefono viduje ir stumia telefono ekraną į viršų, kol nuo tokio slėgio telefonas plyšta. Jei taip nutiks, teks keisti ne tik „iPhone“, bet ir visą ekraną, o tai yra daug brangiau nei vien baterijos keitimas.  Jei pastebite, kad Jūsų telefonas pradeda greičiau išsikrovinėti ir net atsiranda baltos dėmės ekrane tai kuo skubiau pristatykite telefoną diagnostikai iPhone baterijos pakeitimas padės išvengti didesnių problemų ateityje. Pasirūpinkite savo telefonu, jei nenorite didelių išlaidų.

Komentarai išjungti.