Oro kondicionieriai: kaip juos išsirinkti?

Oro kondicionieriai: kaip juos išsirinkti?

Vasarą vis sunkiau išbūti namuose, kai kankina alinantis karštis arba žiemą, kai norima didesnės šilumos, nei gali prišildyti kambaryje esantys radiatoriai, tuomet jums į pagalbą gali ateiti oro kondicionieriai, kurie lengvai pasitarnaus tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų sezonu. Kadangi jis yra praktiškas dalykas, todėl jis rekomenduojamas kiekvienuose namuose. Turint jį gyvenimas taps komfortabilesnis ir namuose jausitės žymiai geriau. Tad jei žadate jį įsigyti, šis straipsnis kaip tik jums.

Koks oro kondicionierius reikalingas?

Pirmiausia reikėtų nuspręsti, kokio kondicionieriaus reikia. Ar jis turėtų atlikti tik vėsinimo funkciją, o galbūt reikalinga tiek vėsinimo, tiek šildymo. Aišku, daug kas priklauso ir kokiame kambaryje jis bus įmontuotas. Todėl pirmiausia reikėtų nuspręsti pačius paprasčiausius ir esminius dalykus, kurie pasirinkimo galimybės sumažins ir taip po truputį bus galima eiti link konkretaus ir išgryninto varianto. Žinoma, visada galite konsultuotis su specialistais, kurie nusimano šį darbą ir jums be didelių vargų atsakys į visus klausimus ir padės priimti geriausią sprendimą.

Kaina

Šis kriterijus yra taip pat svarbus. Kadangi kondicionierių yra pačių įvairiausių, nuo paprastų, valdomų pultelių iki išmanių, kurie gali būti pajungti Wi-Fi. Tad kuo kondicionierius yra naujesnis, turintis daugiau funkcionalumų, tuo labiau kaina kils į viršų. Tad pasverkite, kokio prietaiso jums iš tikrųjų reikia, o nesivaikykite madų ir nežiūrėkite, ką perka kiti. Jis turėtų būti patogus valdyti jums ir atlikti tokias funkcijas, kokios reikalingos tik jums, o ne aplinkiniams.

Įrenginio klasė

Nuo šio kriterijaus priklausys, kokio dydžio sąnaudos suvartos aparatas. Oro kondicionierius galima suskirstyti į tris klases, tai yra ekonominė, vidutinė ir aukšta. Tad prieš perkant reikėtų apsvarstyti ir šį aspektą. Žinoma, nuo klasės lygio taip pat priklausys kondicionieriaus kaina, bet ne tik reikėtų atsižvelgti į dabartinę kainą, bet ir jeigu įmanoma daugmaž apskaičiuoti, kiek sąnaudų bus patirta per mėnesį ir taip nusistatyti optimaliausią variantą.

Oro kondicionieriaus veikimo garsas

Jeigu žadate prietaisą montuoti miegamajame, labai svarbu žinoti, kokiu garsu jis dirba. Nes išsirinkus netinkamą, kuris garsiai ūžia ir skleidžia nemalonius garsus, galite sumažinti savo miego kokybę ir tada šį aparatą stengsitės išjungti ir susidursite su kita problema, per vėsia arba per karšta oro temperatūra miegamajame. Tad renkantis jį, visada atkreipkite dėmesį į šią funkciją.

 

Komentarai išjungti.