Plaukų šalinimas lazeriu – procedūra reikalinga kiekvienai moteriai

Plaukų šalinimas lazeriu – procedūra reikalinga kiekvienai moteriai

Vargu ar rastume bent vieną moterį, kuri galėtų nesiskųsti augančiais plaukeliais nereikalingose vietose. Yra labai daug įvairių plaukelių šalinimo būdų, juos galima skusti beveik kasdien, atlikti depiliacijas vašku, cukrumi ir dar kitokiais būdais. Neretai, tokios procedūros yra skausmingos ir joms gali ryžtis ne kiekviena. Tačiau buvo sukurtas būdas, kuriuo palyginus neskausmingai ir gan ilgam galima pašalinti plaukus netinkamose vietose – tai lazerio pagalba. Šis šalinimo būdas tampa vis populiaresnis ir juo pradeda naudotis daugelis moterų.

Plaukų šalinimas lazeriu – kokia tai procedūra?

Šią procedūrą galima apibūdinti kaip plaukelių šaknies naikinimas lazeriniu pagalba. Tai yra ilgalaikė procedūra, kurios pagalba nebereikės kiekvieną dieną rūpintis nereikalingų plaukų šalinimu. Lazerio skleidžianti šviesa sunaikina plauko folikulą ir sudegina patį plauką. Kad rezultatas būtų pats efektyviausias reikalinga ne viena tokia procedūra, kad galutinai būtų sunaikinti visi plauko svogūnėliai. Žinoma, pats rezultatas taip pat priklauso nuo odos pigmento, kuo oda yra šviesesnė, tuo rezultatas yra efektyvesnis. Plaukų šalinimas lazeriu yra viena iš geriausią rezultatą duodantis būdas, norint panaikinti plaukus, netinkamose kūno vietose.

Ar procedūra skausminga?

Palyginus su kitų būdų plaukelių šalinimu (depiliacija, kurios metu plaukeliai yra išraunami), tokia procedūra yra neskausminga. Neretai lazeryje yra sumontuota vėsinimo sistema, kuri proceso metu vėsina odą ir taip užtikrinamas komfortabilumas. Žinoma, jei oda labiau reaguoja į skausmą, tuomet galima pajusti nedidelį diskomfortą, tačiau jis bus labai minimalus. Tai jei bijote didelio skausmo ir nelaukiate tos dienos, kai reikės gultis ant depiliacinio stalo, išeitis yra ir tai yra plaukelių šalinimas lazeriu.

Ką reikėtų daryti prieš plaukelių šalinimo procedūrą ir po jos?

Ši procedūra turėtų būti suplanuota, todėl prieš ją bent jau kelias savaites reikėtų vengti degintis ir lankytis soliariumuose. Jei jau taip nutiko, kad vis dėl to įdegėte saulėje, šią procedūrą reikėtų atšaukti ir palaukti, kol oda vėl išbals. Po plaukų šalinimo lazeriu reikėtų vėl vengti tiesioginių saulės spindulių ir soliariumų, nesilankyti pirtyse, baseinuose. Taip pat nereikėtų naudoti kosmetikos priemonių, kurios gali sudirginti odą. Oda gali būti tepama vėsinamais arba drėkinamais kremais. Žinoma, po atliktos procedūros, specialistas tiksliai nurodys, kokius kremus galima naudoti.

Kurių kūno vietų plaukus galima šalinti šia procedūra?

Plaukelių šalinimas gali būti atliekamas bet kurioje kūno vietoje: kojų, bikini srityje, plaukus galima pašalinti nuo rankų ar veido srityje. Taip pat jis tinkamas naikinti nereikalingus plaukus pažastų srityje. Tad jei kurioje nors vietoje turite jus erzinančius plaukelius ir norite ilgam pamiršti jų kasdieninį ar kelis kartus per mėnesį trunkančią depiliaciją – šalinimas lazeriu yra puikus pasirinkimas, kurio rezultatas pradžiugins kiekvieną.

 

Komentarai išjungti.