Ar verta pirkti komercines patalpas Vilniuje?

Ar verta pirkti komercines patalpas Vilniuje?

Daugelis verslų kuriasi Vilniuje, tačiau neskuba pirkti komercinių patalpų. Kodėl? Nes komercinės patalpos Vilniuje kainuoja brangiai, todėl daugelis mano, kad kur kas labiau apsimoka jas ne pirkti, o nuomoti. Komercinės patalpos Vilniuje brangiai kainuoja, tačiau tai ne vienintelė priežastis, kodėl neapsimoka jų pirkti. Kadangi patalpos smarkiai skiriasi dydžiu, kai kuriems gali verslo pradžioje prireikti vienų patalpų, vėliau – kitų. Kiekvienas verslas arba plečiasi ir auga, arba mažėja, retai kada tiesiog plaukia pasroviui. Tad naudinga neskubėti rinktis tai, kas padės pasirinkti komercines patalpas Vilniuje, kurios tiks dabar, šiuo metu, tačiau ateityje galėsite pasirinkti kitas, kurios atitiks tuometinius poreikius. Nesirinkite komercinių patalpų pirkimui, jeigu kol kas nežinote, ko reikės ateityje ar net po kelerių metų.

Kiek kainuoja patalpų nuoma?

Komercinės patalpos Vilniuje kainuoja skirtingai. Nesvarbu, pirksite ar nuomosite, jums vis tiek reikės mokėti skirtingas sumas. Pavyzdžiui, jeigu nuomosite komercines patalpas mikrorajone, kuris yra arti centro, automatiškai kaina taps šiek tiek didesnė. Visgi neapsimoka nuomoti patalpų, kurios nutolusios nuo centro. Deja, bet tokios patalpos retai kada padeda pritraukti daugiau klientų. Jeigu norite, kad į patalpas ne tik mielai atvyktų darbuotojai, bet ir klientai, turite rinktis tas, kurios yra arčiau centro.

Ar verta nuomoti patalpas tiems, kurie dirba vieni?

Turbūt dažnai tie, kurie dirba vieni, galvoja, kad jiems neapsimoka nuomoti patalpų ir dirba iš namų. Tačiau ne be priežasties mes einame į darbą, o ne dirbame iš namų. Kadangi žmonės, kurie dirba iš namų, dažnai būna blaškomi gyvūnų ar šaldytuvo, galima pastebėti, kad jiems ne tik sunkiau atlikti darbus, bet ir neretai jie neatlieka visko per dieną, ką buvo užsibrėžę. Tad jeigu norite, kad darbus nedirbtumėte lengvai ir nereikėtų susidurti su nesklandumais darbo metu, tuomet dirbkite vienoje vietoje, o gyvenkite – kitoje. Tokiu būdu ne tik galėsite lengviau atskirti darbą nuo buities, bet ir būsite kur kas produktyvesni. Tad nuomoti biurą naudinga net ir tiems, kurie dirba vieni.

Komentarai išjungti.