Balto ar geltono aukso vestuviniai žiedai. Ką renkasi lietuviai?

Balto ar geltono aukso vestuviniai žiedai. Ką renkasi lietuviai?

Vestuvės yra viena gražiausių švenčių daugelio žmonių gyvenime. Ji sujungia du žmones, kurie supranta, kad būdami kartu jie tampa geresni ir dėl to nori gyvenimą nori būti kartu ir kiekvieną dieną išgyventi drauge.

Žinoma, šiuo metu, kad ir kaip keičiasi mados, gyvenimas – vestuviniai žiedai vis dar išlieka klasika ir yra pasirenkami kaip vienas svarbiausių simbolių, kuris rodo dviejų žmonių pasiryžimą gyventi kartu.

Tiesa, šiuo metu rinkoje siūlomi vestuviniai žiedai yra tokie įvairūs, kad ne visada paprasta rasti tokį, kuris Jums patinka iki mažiausių smulkmenų. Vienas svarbiausių aspektų, kurį reikia įvertinti, yra metalo iš kurio bus gaminamas žiedas, pobūdis bei spalva.

Taip, auksas yra klasika ir jis dažniausiai laimi be jokių diskusijų. Kur kas dažniau yra aptariama – kokios spalvos auksas yra tinkamas žiedui. Žinoma, spalvai išgauti auksas yra derinamas su kitais metalais ir dėl to kinta jo savybės. Tačiau apsimoka, kadangi spalvinę gama yra labai svarbus aspektas lemiantis, kad žiedas bus iki mažiausių smulkmenų toks, kaip jums labiausiai patinka.

Nors spalvinė gama gali būti ir yra labai plati, tačiau dažniausiai svarstoma tarp geltono bei balto aukso. Kuris variantas yra geresnis? Nei vienas nei kitas nėra geresnis. Spalva yra spalva. Žinoma, baltas auksas dažniausiai turi daugiau priemaišų su kita medžiaga, tačiau nuo to jo kokybė dažniausiai labai nekinta, tad renkantis įvertinkite savo poreikius bei estetinį suvokimą.

Baltas auksas dažniausiai siejamas su lengvumu, paprastumu. Ne veltui jis dažniausiai pasirenkamas kaip sužadėtuvių žiedo variantas. Visgi, moterys mielai renkasi baltą auksas ir vestuvių žiedui, kadangi jis išlaiko kuklią eleganciją.

Tuo tarpu geltonos spalvos auksas dažniausiai siejamas su vyresniu amžiumi, su branda. Vėlgi, tinka tikrai kiekvienai ir kiekvienam, tad čia jau pasirinkimas atsiremiantis į kiekvieno lūkesčius.

Juvelyrai pastebi, kad moterys kur kas mieliau renkasi baltą auksą, kai tuo tarpu vyrai į jį žiūri ne taip palankiai, jiems vis tiek geriausiai tinka ir patinka geltonas, kuris dažnai laikomas ne tik klasika, tačiau ir branda.

Kadangi rinktis galima bet kokios spalvos auksą – reikia daugiau dėmesio skirti kitoms charakteristikoms, kurias būtina aptarti su vestuvių žiedus Jums kursiančiu juvelyru.

Komentarai išjungti.