Gefest GFS pirties katilų įrengimo privalumai

Gefest GFS pirties katilų įrengimo privalumai

Gefest GFS pirties katilų įrengimo privalumai

Tikslus patentuoto gefest gfs akmens padėklo išdėstymas
Ši konstrukcija ir didelė masė leidžia gauti švelnų, mažos sklaidos garą, kurio šilumos ir drėgmės santykis yra 60/60. Jis sveria bent 2 kartus daugiau nei kai kurių kitų gamintojų tokio paties kiekio garų padėklas. dėžė įkaista iki +600 c, o akmenys įkaista iki +400 c, todėl galite turėti visiškai per daug gerą garą ir ilgai mėgautis puikia pirtimi.

“Gefest gfs” pirties krosnelės ilgaamžiškumas

Dėl 50 mm storio akmenų padėklo ir iki 14 mm storio sienelių gaminys garantuojamas penkeriems metams. pirties krosnelė gali veikti net 30 metų.

Dviejų degimo kamerų degimo krosnelė

Ugnies barjero plokštė su papildomu deguonies tiekimuį kamerą, kad būtų galima papildomai sudeginti pirolizės dujas, o tai sumažina co emisiją ir papildomai įkaitina akmens padėklą. rezultatas – visiškai efektyviai deganti mediena, tuo pačiu metu tausojanti aplinką.

Šilumos palaikymas

gefest katilai
Dėl akmens masės ir apdailos šiluma išlaikoma labai ilgai, o tai naudinga ne tik vanojimui, bet ir ilgam gyvenimui – džiovinimui, patalpų šildymui ir daugeliui kitų. akmens apdaila padeda išspręsti konvekcijos ir infraraudonųjų spindulių spinduliuotės problemas, kurių tradicinės pirties krosnelės negali išspręsti. GEFEST GFS kaltinės geležies konstrukcija yra bent du kartus sunkesnė už kiekvieną kitą pečių pirtį, skirtą tokio pat tūrio garinei. ir galbūt ne visur kitur ją rasite.

Gefest gfs

Tai jau daug efektyvesni ir ilgiau veikiantys pirties šildytuvai.

Jie turi didesnę degimo kamerą, storesnį ir didesnį akmenų padėklą, o medienos sienelių storis, priklausomai nuo versijos, yra 12-14 mm. šis modelis tinka tais atvejais, kai norima greičiau paruošti pirtį ir gali būti daugiau žmonių.

Galima rinktis iš 5 vienodo dydžio ir tūrio pirčių: “Gefest gfs 18” – 18 m3, “Gefest gfs 25” – 25 m3, “Gefest gfs 30” – 30 m3, “Gefest gfs 40” – 40 m3ir “Gefest gfs 45” – 45 m3.

Galima įsigyti su akmeniui skirtu tinkleliu arba su išskirtinėmis muilo akmens apdailos detalėmis kartu su zmejavyk, talkochlorit, serpentinit ir talkomagnezit, kurių storis nuo keturiasdešimties iki šešiasdešimties mm.

Garantija 5-7 metai, priklausomai nuo modelio, nepriklausomai nuo to, kiek daug vandens naudojama ar pilama.

 

Komentarai išjungti.