Geriausios knygos apie investavimą

Geriausios knygos apie investavimą

Geriausios knygos apie investavimą

Yra daug literatūros apie investavimą, ir gali būti sunku ją atsirinkti, kad surastumėte brangakmenius. Tačiau nebijokite – mes atlikome šį sunkų darbą už jus. Štai puikios knygos apie investavimą, kurios padės jums tinkamai pradėti investuoti.

1. Benjaminas Graham “Protingas investuotojas”

Šį klasikinį tekstą būtina perskaityti kiekvienam rimtam investuotojui. B. Grahamas, kuris laikomas vertės investavimo tėvu, pateikia laiko išbandymus atlaikiusią investavimo mąstymo sistemą. Jei perskaitysite tik vieną knygą apie investavimą, pasirinkite šią.

2. Peteris Lynchas “Vienas iš “Wall Street” lyderių”

Šioje klasikinėje investavimo knygoje Peteris Lynchas – vienas sėkmingiausių visų laikų investuotojų į akcijas – dalijasi savo požiūriu į akcijų pasirinkimą. Jis propaguoja “iš apačios į viršų” metodą, pagrįstą tyrimais, kuris pasirodė esąs labai sėkmingas.

3. John Bogle “Sveiko proto investavimo knyga”

Ši knyga yra puikus įvadas į indeksinį investavimą, kuris yra paprastas ir veiksmingas būdas ilgalaikiam turto kaupimui. John Bogle, “Vanguard” įkūrėjas, yra investavimo pasaulio legenda, o šioje knygoje gausu jo išminties ir įžvalgų.

4. Burton Malkiel “Atsitiktinis pasivaikščiojimas po Volstritą”

Šiame klasikiniame tekste pateikiama puiki finansų rinkų ir investavimo apžvalga. Jame paneigiama daug populiarių mitų apie akcijų pasirinkimą ir rinkos laiko nustatymą, taip pat įtikinamai pagrindžiamas investavimas pagal indeksus. Jei norite suprasti, kaip iš tikrųjų veikia rinkos, perskaitykite šią knygą.

Knygos investavimo NAUJOKAMS:

  • Turtingiausias Babilono žmogus . Dar viena puiki knyga apie investavimą yra George’o Clasono “The Richest Man in Babylon” (“Turtingiausias žmogus Babilone”). Šiame klasikiniame tekste gausu išminties apie turto kaupimą ir finansų valdymą. Jei ieškote nesenstančių patarimų, kaip tapti finansiškai nepriklausomu, ši knyga kaip tik jums.
  • Robert Kiyosaki “Turtingas tėtis, vargšas tėtis” – tai knyga, kurią būtina perskaityti visiems, norintiems susikurti gerovę. Ši knyga kvestionuoja daugelį tradicinių idėjų apie pinigus ir investavimą ir pateikia praktinių patarimų, kaip susikurti ilgalaikį turtą. Jei rimtai galvojate apie finansinę nepriklausomybę, šią knygą būtina perskaityti.
  • Jei norite sužinoti, kaip perimti finansų kontrolę ir susikurti gerovę, privalote perskaityti Napoleono Hilo knygą “Kaip nugalėti velnią”. Šioje knygoje gausu išmintingų patarimų apie finansų valdymą ir investavimą, ji padės jums sukurti patikimą finansų strategiją. Jei ieškote būdo, kaip finansiškai išsiveržti į priekį, ši knyga – puiki pradžia.
  • Knyga “4 valandų darbo savaitė” Timothy Ferrissas nėra knyga apie investavimą, tačiau joje gausu puikių patarimų, kaip susikurti gerovę. Šioje knygoje T. Ferrissas pateikia planą, kaip sukurti verslą, kuris generuotų pasyvias pajamas ir suteiktų jums laisvę gyventi taip, kaip norite. Jei ieškote būdo, kaip pasiekti finansinę nepriklausomybę, ši knyga yra būtina perskaityti.
  • Knyga “Think and Grow Ritch” ( Liet. Mąstyk ir būk Turtingas”) Napoleono Hilo knyga – dar viena puiki knyga apie turto kaupimą. Šioje knygoje Napoleonas Hilas dalijasi savo sėkmės paslaptimis versle ir investavime. Jei norite sužinoti, kaip susikurti turtą, šią knygą būtina perskaityti.

Galutinės mintys

Yra daug puikių knygų apie investavimą, o šios penkios yra tik pradžia. Jei rimtai ketinate kurti turtą, būtinai įtraukite jas į savo skaitinių sąrašą. Ir atminkite, kad geriausias būdas tapti sėkmingu investuotoju – mokytis ir išlikti drausmingam. Turėdami tai omenyje, malonaus skaitymo!

Nepamirškite, imtis veiksmų!

Dabar, kai jau perskaitėte keletą puikių knygų apie investavimą, metas imtis veiksmų. Atminkite, kad geriausias būdas tapti sėkmingu investuotoju – mokytis ir išlikti drausmingam. Taigi pradėkite jau šiandien, pasiimdami vieną iš šių knygų, ir pradėkite kelionę į finansinę laisvę.

Komentarai išjungti.