Kaip pjauti veją, kad ji visada atrodytų puikiai?

Kaip pjauti veją, kad ji visada atrodytų puikiai?

Jeigu norite, kad Jūsų sodo veja visada atrodytų puikiai – ją reikia ne tik laiku laistyti bei tręšti, galbūt papildomai aeruoti, tačiau taip pat ir nepamiršti pjauti remiantis keliomis paprastomis taisyklėmis. Nors daugeliui atrodo, kad vejos pjovimas nėra mokslas, tačiau mes keliame klausimą – ar tikrai?

Pateiksime kelis patarimus, kurie padės Jums rūpintis veja be jokio vargo ir visada džiaugtis jos patrauklumu.

Gera įranga

Žinoma, priežiūros prasideda nuo tinkamos vejapjovės pasirinkimo. Įsigyti galima https://parkutechnika.lt. Renkantis visada siūlome tartis su specialistais, kurie įvertinę Jūsų asmeninius poreikius taip pat padės rasti tai, ko ieškote. Juk pasiūloje kinta ne tik kaina, tačiau ir kiti aspektai, kurie lemia tą kokybę, kurios ieškote.

Negalima, kai drėgna

Taip pat siūlome nepamiršti, kad vejos pjovimas tada, kai lauke yra labai drėgna – blogas dalykas. Po lietaus – išvis labai blogai. Dažniausiai tokiu atveju ne tik veja negražiai atrodo, tačiau taip pat ir greičiau atšimpa peiliai. Dėl to juos tenka keisti naujais ir galiausiai investuoti į įrangos funkcionalumo atnaujinimą.

Žolę surinkti ar palikti?

Kai kuriems kyla klausimas, ar geriau žolę yra surinkti, ar palikti, kad ji gulėtų. Visada geriausia yra surinkti, net ir tokiu atveju, kai tai reikalauja daugiau laiko. Tiesa, gražesnė veja, žinoma, džiugina, tad apsimoka. Galiausiai, reikia iškart rinktis tokią žoliapjovę, kuri tinka labiausiai.

Tinkamas pjovimo aukštis

Galiausiai, kad veja tikrai atrodytų gražiai – svarbu, kad jos pjovimo aukštis taip pat būtų toks, kokio reikia. Tokio, kurio reikia ne tik Jums, tačiau taip pat ir vejai. Dėl to galima tartis su specialistais, kurie prekiauja žoliapjovėmis. Tai dažniausiai padeda geriau išmanyti pačią pjovimo technologija bei Jūsų vejos poreikius.

Jeigu norite, kad pjovimas visada būtų malonumas – siūlome rinktis savaeiges vejapjoves, kurios iš Jūsų visai nereikalaus jokių pastangų. Įsigyti galima čia: parkutechnika.lt/savaeiges-zoliapjoves-vejapjoves. Dėl detalesnių charakteristikų visada siūlome tartis su specialistais.

 

Komentarai išjungti.