Ką daryti, jeigu vairavimas sukelia stresą, nerimą ar net paniką?

Ką daryti, jeigu vairavimas sukelia stresą, nerimą ar net paniką?

Šiandien daugelis neįsivaizduojame savo kasdienybės be automobilio. Tačiau yra viena problema, kuri pasitaiko vis dažniau. Apie tai kalbame su vairavimo mokykla Vilniuje “Vairuok Čia”, o tiksliau – joje dirbančiu vairavimo instruktoriumi.

 

Kokia tai problema?

vairavimo mokykla vilniuje
“Vairuok čia” nuotrauka

Vairavimo mokykla Vilniuje ar kitame mieste, kaip žinia, priima ne tik tuos, kurie dar neturi vairuotojo pažymėjimo ir nori jį gauti, tačiau ir tuos, kurie tiesiog nori patobulinti savo vairavimo įgūdžius. Tai yra visiškai suprantama, mat būna, jog vairavimo kursai Vilniuje buvo baigti prieš keletą metų, o vairuoti savarankiškai taip ir neteko – pritrūko drąsos, noro, motyvacijos, poreikio, o galbūt – automobilio. Vairavimo kursai Vilniuje tai puiki proga gauti vairuotojo pažymėjimą greitai, tačiau vien to neužtenka, būtina yra praktika. Jeigu pažymėjimas dulka stalčiuje, vėliau bus vis sudėtingiau prisiruošti ir pradėti vairuoti savarankiškai. Tad problema, kaip jau supratote, drąsos bei pasitikėjimo savimi, trūkumas. Vairavimo mokykla Vilniuje „Vairuok čia“ dalinasi patarimais, kaip gi tą baimę ir nerimą nugalėti.

  1. Praktika

Geriausias būdas įgauti daugiau pasitikėjimo savimi bei drąsos, yra praktika. Tinkamiausias variantas – įvairios oro sąlygos, skirtingi keliai, maršrutai. Jeigu savarankiškai vairuoti vis dar nedrąsu, reikėtų užsiregistruoti bent porai vairavimo praktikos pamokoms, tuomet vairavimo instruktorius padės atgaivinti jau turimas teorines bei praktines žinias.

  1. Tinkama automobilio priežiūra

Labai svarbu, kad automobilis, kurį vairuojate, būtų techniškai prižiūrėtas, tvarkingas, tai yra reguliariai atliekama technine patikra bei laiku pristatytas automobilis į servisą, jeigu yra poreikis (užsidega ženkliukas, atsiranda keistų garsų dėl gedimo ir t.t.) Jeigu tik iškyla abejonių, geriau nuvežti automobilį patikrai. Žinodami, jog Jūsų automobilis tvarkingas, patys jausitės žymiai saugiau. Patarimais dalinasi vairavimo mokykla Vilniuje, kuri tikrai žino, kaip kartais nelengva nugalėti nerimą.

  1. Automobilio draudimas

Tinkamai pasirinktas automobilio draudimas užtikrins, kad jausitės ramiau. Priežastys labai paprastos. Žinodami, jog turite draudimą, net atsitikus eismo įvykiui, jausitės ramiau, Patirsite ne tik mažiau nuostolių, bet ir nerimo.

 

  1. Kelių eismo taisyklės

Reguliariai pasikartokite KET, pasitikrinkite savo žinias, o svarbiausia, griežtai laikykitės taisyklių. Neviršykite greičio, nesinaudokite mobiliuoju telefonu vairuodami, neignoruokite kitų eismo taisyklių. Neskubėkite ir būsite pirmi. KET sukurtos ne šiaip sau, o jų žinojimas ir paisymas padės išvengti nerimo, streso, eismo įvykių.

 

Norėdami atsikratyti baimės vairuojant, kreipkitės į vairavimo mokyklą ir ji pasiūlys Jums praktikos pamokas.  Vairavimo kursai Vilniuje, papildomos vairavimo pamokos, teorinių žinių pakartojimas – surasime Jums tinkamiausią būdą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *