Vilnonių šlepečių pranašumai

Vilnonių šlepečių pranašumai

Kokie yra vilnonių šlepečių pranašumai?

Vilnonių šlepečių naudojimas buityje, pirmą kartą buvo užfiksuotas maždaug 1478m. Tačiau vilna ir jos gaminius, žmonės naudojo jau daugybę šimtų metų prieš tai. Vilna buvo ir yra vienas populiariausių būdų, apsisaugoti nuo įvairių oro salygų. Tai yra lengvai prieinamas ir vis atsinaujinantis ištėklis. Dėl savo šildančių ir skulptūrinių savybių šis pluoštas yra vienas iš geriausių pasirinkimų naminėms, šiltoms šlepetėms.

vilnonės šlepetės szymel

Vilnonių gaminių savybės

Vilnoniai gaminiai yra gaunami iš avies kailio, kurį jos noriai nori pašalinti nuo saves, kai joms jis tampa nereikalingas. Sausa vilna yra šilta, gali sugerti iki trečdalio savo svorio vandenyje ir džiovinimo metu išskiria šilumą. Vilna gali ne tik sugerti drėgmę, bet ir ją išleisti, todėl skaitoma jog vilnoniai gaminiai turi antistatinių savybių. Būtent dėl šių priežaščių, vilnonės šiltos šlepetės yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurių kojos dažnai prakaituoją. Vilnos šlepetės nekauptų prakaito kvapo, tad visada jausities patogiai.

vilnonių gaminių savybės

Vilnonių gaminių natūralumas

Vilna taip pat yra vienas iš nedaugelio natūralių, savaime gesiančių pluoštų, patekęs į liepsną, jis nustos degti pašalinus liepsnos šaltinį. Dėl šios unikalios savybės vilnonės šlepetės laikomos saugesnėmis, šiltesnėmis ir patogesnėmis, nei dauguma kitų pasirinktų šlepečių. Vilnos šlepetės puikiai tiktų senesniems žmonėms, galbūt gyvenantiems už miesto ribų, kai žiemos laiku, šiluma apsirūpina kurenant pečių.

Vilnonės šlepetės

Vilnos šlepetės ne tik atsparios statiškumui ir sulaiko šilumą, bet ir joms gaminti naudojamas pluoštas yra natūraliai atsparus pelėsiui. Vienas iš nedaugelio natūralių vilnos priešų yra namų aprangos kandys, tačiau tinkamai prižiūrint vilnonės šlepetės, jos tarnauja daug ilgiau nei kitos šlepetės. Medicinos specialistai vilną dažnai laiko hipoalerginiu audiniu, o tai reiškia, kad nedaugelis žmonių turi neigiamų reakcijų į šį pluoštą. Daugumą alerginių reakcijų į vilnones šlepetes sukelia produktai, naudojami vilnai apdoroti gamybos metu, o ne pati vilna.

Daugiau apie Vilna

Vilna dažnai laikoma pluoštu, skirtu tik šaltam klimatui, tačiau šiltesnio klimato gyventojai dažnai renkasi vilną dėl tų pačių izoliacinių savybių, dėl kurių ji yra geras pasirinkimas esant šaltai temperatūrai. Tai susiję su avies vilnos apdorojimu prieš gaminant galutinį produktą. Tad vilnonės šlepetės tik devėti bet kokiu metų laiku. Žiemą šlepetės šildys ir suteiks jaukumo jausmo, o vasara vėsins ir neleis pėdoms suprakaituoti ar sušlapti. Dėl šių natūralių savybių vilnonės šlepetės dažnai yra idealus pasirinkimas beveik visiems. Nors vilnonių šlepečių kaina gali būti šiek tiek didesnė nei jų sintetinių, tačiau vilnos pranašumai gerokai viršija bet kokius kitų pluoštų nustatytus privalumus. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti vilnonių šlepečių tiek vyrams, tiek moterims už prieinamą kainą. Puikus kainos ir kokybės santykis, bei greitas pristatymas visoje Lietuvoje, Jums patgiausiu būdu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *