Ką reikia žinoti prieš renkantis masažo kursus?

Ką reikia žinoti prieš renkantis masažo kursus?

Ką reikia žinoti prieš renkantis masažo kursus?

Jei nusprendėte tapti masažo terapeutu, geriausias būdas įgyvendinti šį norą – lankyti specialius kursus. Tačiau kaip iš daugybės pasiūlymų išsirinkti tinkamą? Štai keletas klausimų, kuriuos reikia apsvarstyti.

Jūsų asmeniniai tikslai ir karjeros galimybės

Prieš renkantis masažo kursus, pravartu su savimi pasitikrinti klausimą „Kam man jie reikalingi ir koks mano tikslas?“ Tai padės išsiaiškinti jums reikalingų įgūdžių lygį ir kryptį. Masažo mokyklos dažniausiai siūlo labai įvairias galimybes, pvz. įvadinis kursas, profesinis kursas, masažas karštais akmenimis, pažengęs nugaros arba kaklo ir pečių masažas, atsipalaidavimo kursas ir kt. Jūsų sąžiningas atsakymas į šį klausimą padės renkantis kursą, kuris atitiks Jūsų lūkesčius ir poreikius. Išskyrus jūsų tikslų atitikimą, svarbu pasirinkti gerą reputaciją turinčią masažo mokyklą. Ir tai ne tik apie prestižą. Kreipiantis dėl darbo, jūsų bus paprašyta pateikti pažymėjimą, patvirtinantį jūsų kvalifikaciją. Patikimos mokyklos diplomas padidins jūsų galimybes užimti norimas pareigas. Kaip rasti gerą? Tiesiog patikrinkite jos akreditaciją, licenciją ir sertifikatą, taip pat mokytojų įgaliojimus savo svetainėje. Taip įgysite ne tik vertingų žinių ir įgūdžių, bet ir gerą vardą turinčią mokyklą.

Masažo kursų kaina

Dar vienas svarbus klausimas renkantis masažo mokyklą yra jos kainoraštis. Kadangi yra įvairių kursų tipų ir trukmės, jiems reikia skirtingų investicijų. Kitas veiksnys yra mokyklos reputacija: kuo didesnė akreditacija ir atestuotų mokytojų skaičius, tuo didesnė kaina. Bet jei atsižvelgsite į tai, kad vieno masažo terapijos seanso kaina svyruoja nuo 50 EUR iki 75 EUR, mokėjimas už kursus su aukštos kokybės paslaugomis bus tinkama investicija. Kitas klausimas, kurį turite išsiaiškinti, yra tai, ką apima kurso kaina. Svarbu iš anksto žinoti, ar jums bus suteikta viskas, ko jums reikia, ar turėsite jį įsigyti už papildomą mokestį. Tai gali būti masažo reikmenys, knygos ir kitos mokymosi priemonės, masažo stalas ir kt.

Laikas

Įvairių tipų ir lygių masažo terapija reikalauja skirtingo laiko juos įvaldyti. Jei tai įvadinis kursas, suteikiantis studentams pagrindinių įgūdžių ir žinių, tai gali užtrukti tik vieną ar dvi dienas. Profesionalūs masažo kursai reikalauja didesnio įsipareigojimo: jie gali trukti iki 10 mėnesių su mokymosi sesijomis kartą ar du per savaitę. Svarbu atsižvelgti ne tik į bendrą kurso trukmę, bet ir į jo tvarkaraštį.

Daugiau apie mokymus sužinokite https://sgakademija.lt/masazo-kursai/

Komentarai išjungti.