Kada rinktis POS sistemas?

Kada rinktis POS sistemas?

Pripažinkite, pasaulis juda į priekį. Ypač, technologijos. Ne tik Amerikoje, Japonijoje ir kitose pažengusiose šalyje technologijos sparčiai yra išsivysčiusios, bet ir Lietuvoje. Juk mūsų šalyje yra ne tik labai spartus internetas, beje, turbūt vienas sparčiausių Europoje, bet ir turime daug sėkmingai veikiančių įmonių, kurios žinomos visame pasaulyje. Visa tai dėka mūsų gabių žmonių. Kadangi technologijos sparčiai keičiasi, nenuostabu, kad ir mūsų gyvenimas neišlieka toks pats. Apie POS sistemas prieš keliasdešimt metų žmonės net nesvajodavo, o šiandien kiekvienas gali save apsitarnauti pats ne tik parduotuvėje, bet ir kitus. Kada ir kur galima rasti POS sistemas ir ar jos tikrai tokios naudingos verslininkams, kaip kalbama?

Kavinėms

Vis dažniau POS sistemas galime išvysti kavinėse. Ypač, greito maisto užkandinėse. Tai patogu ne tik verslininkams, nes reikia mažiau darbuotojų, bet ir klientams. Pripažinkime, juk kur kas lengviau užsisakyti maistą per POS sistemą nei laukti ilgai eilėje ir bandyti susikalbėti su padavėja, kai aplinkui ne tik garsi muzika, bet ir žmonės kalbasi ir triukšmauja.

Parduotuvėms

Turbūt pastebėjote, kad savitarnos kasas pastebime ne tik didelėse, bet ir mažose parduotuvėse. Toks verslininkų sprendimas yra akivaizdžiai naudingas ne tik jiems, bet ir pirkėjams, kadangi nereikia ilgai laukti eilėse, kol pardavėjai viską suskaičiuoja. Deja, bet nedidelė alga neretai pardavėjų nemotyvuoja dirbti greitai, todėl tenka pripažinti, kad daugelis jų dirba neatsižvelgami į tai, kokie pirkėjų poreikiai.

Viešbučiams

Užsienyje jau seniai POS sistemos randamos ir viešbučiuose. Visgi Lietuvoje kol kas tai retesnis pasirinkimas. Bent kol kas. Turbūt po dešimt metų jau vietoje administratorių mus sutiks POS sistemos ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje. Tai bus patogiau visiems – ir verslininkams, ir mums, kadangi bendravimas ir komunikacija bus kur kas lengvesnė.

Oro uostams

Dažnai POS sistemas galima rasti ir oro uostuose. Tai tikrai ne tik visą procesą padaro kur kas lengvesniu, bet ir patogesniu, tad nereikia stebėtis, kad ir oro uostai nusprendė tapti šiuolaikiškais.

Komentarai išjungti.