Kaip pasirinkti pokerio mentorių ir išlikti disciplinuotam mokantis žaidimo meno

Kaip pasirinkti pokerio mentorių ir išlikti disciplinuotam mokantis žaidimo meno

Pokeris yra įgūdžių ir strategijos žaidimas, todėl suprantama, kad mentorius gali padėti jums tapti geresniu žaidėju. Tačiau kaip pasirinkti tinkamą pokerio mentorių? Į kokius niuansus turėtumėte atkreipti dėmesį mokydamiesi? Ir kaip mokydamiesi žaidimo išlikti drausmingiems? Pažvelkime atidžiau į pokerio mentoriaus pasirinkimą ir drausmės išlaikymą mokantis žaidimo. Daugiau naudingų straipsnių rasite svetainėje pokerioakademija.lt

Mentorių rinkitės išmintingai

Renkantis pokerio mentorių, svarbu atidžiai stebėti, ką renkatės. Ieškokite žmogaus, kuris aistringai moko ir turi didelę žaidimo patirtį. Be to, pasistenkite rasti žmogų, kuris būtų kantrus, supratingas ir pasirengęs atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ar problemas, susijusias su žaidimu. Taip pat svarbu išsiaiškinti, ar jūsų potencialus mentorius turi patirties žaidžiant įvairių tipų pokerio žaidimus, taip pat įvairių laimėjimo strategijų.

Sutelkite dėmesį į niuansus

Pokeris – tai ne tik gerų kortų turėjimas, priimant sprendimus prie pokerio stalo yra daugybė niuansų. Tarp jų – kitų žaidėjų kūno kalbos skaitymas, jų statymų modelių atpažinimas, banko šansų ir numanomų šansų supratimas, strateginiai žaidimai atsižvelgiant į padėtį prie stalo ar krūvos dydį ir kt. Geras mentorius padės jums suprasti šiuos niuansus, kad kiekvieno padalijimo metu galėtumėte priimti pagrįstus sprendimus.

Išlikite drausmingi

Mokantis pokerio iš mentoriaus taip pat svarbu išlikti drausmingam. Disciplina – tai supratimas, kodėl atliekami tam tikri ėjimai, kodėl reikėtų vengti tam tikrų žaidimų ir kodėl tam tikros strategijos skirtingose situacijose veikia geriau nei kitos. Ji taip pat reiškia, kad reikia išsikelti sau realius tikslus – tiek trumpalaikius, tiek ilgalaikius – ir jų laikytis, kad ir kas nutiktų per kiekvieną padalijimą ar turnyrą. Galiausiai disciplina reiškia, kad kiekvieną dieną ar savaitę reikia skirti laiko praktikuoti tai, ko išmokote iš savo mokytojo, kad žaidžiant prie tikro stalo tai taptų antraeiliu dalyku

Viską įmanoma išmokti – kuomet yra noras

Išmokti žaisti pokerį reikia pasiaukojimo ir sunkaus darbo, tačiau tinkamai vadovaujant patyrusiam mentoriui tai gali būti lengviau ir maloniau. Prieš pasirinkdami mentorių, atsižvelkite į jo patirtį mokant ir žaidžiant pokerį, taip pat į jo gebėjimą atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ar problemas, susijusias su žaidimu.

Komentarai išjungti.