Kaip išvalyti langus po buto remonto?

Kaip išvalyti langus po buto remonto?

Kaip išvalyti langus po buto remonto?

Po buto remonto, įvairius statybinius medžiagų likučius, nuo langų galima pašalinti su specialiai tam skirtomis priemonėmis, nuvalius paviršių būtina jį nuplauti švariu vandeniu. Dirbant su cheminėmis priemonėmis būtina dėvėti gumines pirštines, kad apsaugotų rankas nuo pažeidimo. Langų valymui po remonto galima naudoti ir tokias priemones: actą, citrinos rūgštį, amoniaką, tiktai reikalinga pasigaminti tirpalą šiuo santykiu- 1 litras vandens su stikline acto ir nuplauti langą, po to kruopščiai nuvalyti sausu popieriniu rankšluosčiu,  jūsų stiklas blizgės ir neliks jokių ratilų. Šalinant statybinių medžiagų likučius, negalima naudoti jokių aštrių daiktų nes galite subraižyti stiklą. Po buto remonto, langų valymą gali atlikti patys šeimininkai arba reikia kreiptis į valymo įmonę, kuri ši darbą atliks greitai ir profesionaliai, naudojant chemines priemones.

Iš kokių paslaugų susideda generalinis langų valymas?

Generalinis langų valymas susideda iš šių paslaugų: vidinės pusės langų valymas, išorinės pusės langų valymas, langų rėmų ir palangių valymas, stiklinių vitrinų ir pertvarų valymas. Langus iš lauko pusės geriausia  valyti  šiltuoju metų laiku, o iš vidaus galima valyti per visus metus, langų valymui geriausia rami, šilta diena, o netinka vėjuota ir lietinga diena, nes lyjant ar pučiant smarkiam vėjui dulkės  ant langų dar geriau kibs. Užsisakyti langų valymo paslaugą gali butų, namų, komercinių pastatų atstovai, valymo srities profesionalai savo darbą atliks greitai ir kokybiškai, naudojant sertifikuotas valymo priemones ir garantuos, kad valymo metu paviršiai nebus subraižyti, o purvo ir dulkių nebeliks.

Langų valymo robotai

Langų valymo roboto dėka jūsų langai visada bus švarus tiek iš vidaus tiek iš išorės, roboto naudojimas ypač pasiteisina daugiaaukščių ir namų su dideliais langais savininkams. Langų valymo robotai veikia laidiniu arba belaidžiu būdu, patogesni yra belaidžiai langų valymo robotai, jie valdomi nuotolinio pulto arba programėlės išmaniajame telefone dėka. Robotai  tinka langams ir kitiems stikliniams ppaviršiams valyti.

Komentarai išjungti.