Zakinto salos kurortai – viskas, ką turite žinoti

Zakinto salos kurortai – viskas, ką turite žinoti

Šiomis dienomis Graikijos Zakinto sala labiausiai garsėja savo dinamišku, pašėlusiu naktiniu gyvenimu, bet patikinu, kad tai tik ledkalnio viršūnė. Sala turi tiek daug ką pasiūlyti – nuo ​​nuostabios gamtos, nuostabaus oro iki puikių žmonių ir gero maisto – čia yra kuo įtikti kiekvienam. Sala yra rytinėje Jonijos jūros dalyje, apie 20 km (12,4 mylių) nuo žemyninės Graikijos dalies. Tai garsi turistinė vieta, labai populiari tarp Europos jaunimo. Tai viena šilčiausių ir saulėčiausių Viduržemio jūros salų, kuri atveria kelią ilgam turizmo sezonui (nuo gegužės pradžios iki spalio pabaigos). Per visą savo istoriją Zakintas buvo valdomas Venecijos, Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos (be kita ko), kiekvienas iš jų paliko savo pėdsaką ir prisidėjo prie šios vietos architektūros, kultūros ir įvairovės.

Dauguma keliautojų atvyksta lėktuvu, nes tai pats paprasčiausias būdas. Zakinto tarptautinis oro uostas yra pietinėje salos dalyje, netoli Kalamakio miesto. Skrydžiai į Zakintą vykdomi iš daugumos didžiųjų Europos miestų, taip pat iš Graikijos sostinės Atėnų, o turizmo sezono metu į juos dažnai skraido daugiau nei trisdešimt oro linijų bendrovių. Kadangi sala yra gana maža, pasiekti bet kurį kurortą neužtrunka daug laiko. Visi, kurie pasirenka keliauti automobiliu ar autobusu, turės kirsti žemyninę Graikiją, kad pasiektų Kilinio uostą rytinėje Peloponeso pakrantėje. Keltas iš Kilinio į Zakynthos miestą sezono metu plaukia daug kartų per dieną.

Šis nedidelis kurortas yra pietinėje salos pusėje tarp didesnių Lagano ir Zakinto miestų. Yra daugybė pramogų dalykų, pavyzdžiui, mini golfas ir karučiai, taip pat daugybė gražių restoranų ir barų. Jis nėra toks judrus kaip „didysis brolis“ Laganas ir tinka šeimoms. Laganas. Didžiausia ir judriausia vieta Zakinte, štai kur vyksta  vakarėlis. Jame pilna naktinių klubų ir barų, kurie sezono metu būna sausakimši, dažniausiai jaunų turistų iš JK ir kitų Europos šalių. Jame yra ilgiausias paplūdimys saloje, tačiau vandens sportas čia neleidžiamas dėl nykstančių Caretta-Caretta vėžlių, kurie gyvena jos dalyje. Tai gali būti puikios jūsų atostogos

Komentarai išjungti.