Kaip paprasčiau parduoti 1 kambario butą Vilniuje?

Norint parduoti bet kokį butą, tikriausiai ne vienas pardavėjas imasi pačių įvairiausių gudrybių, kurios padėtų tai padaryti. Dažniausiai jos yra pakankamai argumentuotos, tad ir pirkėjai susidomi tokiu variantu. Tačiau tikrai ne visi sugeba tikslingai parduoti būstą, kartais reikia nemažai laiko kol pagaliau atsiranda potencialus klientas, kuris nori nusipirkti būtent jūsų būstą. Todėl šiame straipsnyje norime pateikti kelis argumentus, kaip paprasčiau galima parduoti 1 kambario butą Vilniuje.

Reikia nurodyti visus galimus privalumus

Norint parduoti bet kokį būstą visada reikia atrasti kaip įmanoma daugiau privalumų, kurie paskatintu jį įsigyti. Todėl jeigu yra parduodamas 1 kambario butas Vilniuje, stenkitės atrasti ne vien tik privalumus, kurie yra pačiame bute, bet ir aplink. O tai gali būti patys įvairiausi dalykai, kurie susiję su mokyklomis, parduotuvėmis, darželiais ir panašiai. Taip pat galima įvardinti ir atstumus, per kiek laiko jie bus įveikiami iki svarbių objektų. Taip perkantieji galės susidaryti tam tikrą vaizdą ir jiems bus kur kas lengviau apsispręsti.

Kuo butas tvarkingesnis, tuo didesnė tikimybė parduoti jį greičiau

Dar vienas būdas, kuris leis parduoti 1 kambario butą kaip įmanoma lengviau yra tas, kad jis turi būti ne tik kad sutvarkytas, bet ir rekomenduojama atlikti remontą. Kaip statistika rodo, kad tokie būstai susilaukia kelis kartus daugiau dėmesio, nei tie, kurie yra nesuremontuoti. Tad jeigu įsigijote neremontuotą būstą, tai visų pirma, ką turėtumėte padaryti, tai jį kardinaliai atnaujinti. O vėliau, kad ir kokia bus jo paskirtis, vis tiek žmonių dėmesio bus sulaukiama kur kas daugiau.

Orientuokitės į tai, kam gali būti aktualu

Jeigu parduodate 1 kambario būstą, tai reikia orientuotis į tą rinką, kam jis gali būti aktualus. Tikriausiai mažiausia tikimybė, kad tokį būstą gali nupirkti didelė šeima, nes jame vietos visiems tikrai neužteks, na, nebent butas bus perkamas nuomai. Tačiau tokiais būstais labiausiai domisi jaunimas, todėl jo skelbimus reikia dėti į tokias internetines svetaines, kuriose jie lankosi dažniausiai ir taip bus galima sulaukti kur kas didesnio dėmesio. Aišku, pačiame skelbime viskas turi būti nurodyta aiškiai, pateikta kaip įmanoma tikslesnė informacija, kad klientas galėtų jau spręsti ką daryti tą momentą, kai skelbimas yra žiūrimas. Nors ir yra orientuojamasi į jaunimo kartą, tačiau viskas turi atrodyti tvarkingai.