Kaip sutaupyti perkant šunų maistą?

Natūralu, kad norime vienus ar kitus pirkinius įsigyti pigiau. Šunims maisto reikia nemažai, todėl galimybė mokėti kiek mažiau ir sutaupyti visada vertinama labai palankiai. O kaip galima sutaupyti perkant ėdalą šuniui, tačiau svarbiausia – neprarandant kokybės?

Pirkite internetu

Jei renkatės, ar pirkti fizinėje prekybos vietoje, ar internetu, tai pastarasis variantas daugeliu atvejų užtikrins progą mokėti mažesnę kainą. Taip yra todėl, kad e. parduotuvės patiria mažiau išlaidų, palyginti su įprastomis, tad savo klientams gali pasiūlyti patrauklesnes kainas. Taigi tą patį produktą internetinėje parduotuvėje neretai galėsite įsigyti pigiau. Todėl norintiems sutaupyti perkant ėdalą keturkojui siūlome pasižvalgyti po e. parduotuvių „vitrinas“.

Šuns maistas pigiau su akcija

Daugelis mėgstame „gaudyti“ akcijas tiek fizinėse, tiek elektroninėse parduotuvėse. Akcija visai nereiškia, kad pirksite prastesnės kokybės ėdalą ar, kaip kartais galvojama, su pasibaigusiu galiojimo terminu. Tiesiog tai rinkodaros strategija pritraukti daugiau pirkėjų arba parduoti didesnį vienos ar kitos prekės kiekį. Todėl akcija yra labai geras būdas pirkėjui mokėti pigiau, bet gauti tą pačią gerą kokybę arba už skirtą biudžetą įsigyti daugiau. 

Didesnis kiekis – mažesnė kaina

Daugeliu atveju pirkti daugiau finansiniu požiūriu labiau apsimoka. Paskaičiuokite, galbūt įsigyti didesnę pakuotę šuns ėdalo, kurio užteks ilgesniam laikui, finansiškai bus naudingiau ir jūs sutaupysite, negu kelis kartus pirkdami mažesnes pakuotes.