Konstruktoriai jūsų vaikui

Konstruktoriai jūsų vaikui

Konstruktoriai vaikams yra puikus žaislas, kadangi gali lavinti jūsų vaiko mąstymą. Kuomet renkame savo vaikams žaislus, galime matyti labai plačius asortimentus, tačiau kaip išsirinkti tinkamą žaislą? Visuomet yra siūloma pirkti žaislus, kurie atneštų naudos, lavintų jų mąstymą. Kai pradedama žaisti, vaikai gali atsipalaiduoti ir susikoncentruoti į konstruktoriaus statymą.

Konstruktoriai

Kiekvienas žaislas yra pritaikomas pagal vaiko amžių. Taip pat būna skirtingų tipų, patys pagrindiniai yra metaliniai, lipnūs ir mediniai.

Korpusus rinkitės pagal savo vaiką. Reikia paminėti, kad lavinamas yra ne tik protas, tačiau kruopštumas, kūrybiškumas, vaizduotė. Taip pat tai puikus būdas nuo mažųjų dienų kelti savo vaikų IQ lygį, kadangi surinkti žaislui reikia suprasti skirtumus tarp detalių, atsiminti kur ir kokią detalę reikėtų dėti. Žaislai yra spalvoti, todėl padeda išreikšti plačiau emocijas, padeda matyti skirtumus tarp daiktų ir nusprendžia kurie patinka, o kurie nepatinka.

Kodėl skirstoma į amžius?

Kai auga vaikai, tuomet skiriasi ir jų gebėjimai, bei žaislų norai. Todėl rekomenduojama pirkti žaislus pagal jų amžių. Jeigu žaislas bus per sunkus, tuomet jam jis gali nepatikti. Tiesiog per greitai atsibos ir nebus naudojamas. Kai žaislą sudeda per greitai, tik tokiu atveju siūlome pirkti sunkesnio tipo konstruktorius.

Konstruktorių kainos

Plus plus konstruktorius gali būti skirtingas nuo kitų konstruktorių, todėl normalu, kad skiriasi ir jų kainos. Tarkime sapnunamelis.lt puslapyje mes galime įsigyti konstruktorių ir už 4 eurus, o brangiausias gali siekti ir 149 eurus. Kai renkatės konstruktorių, jūs galite pasirinkti detalių dydį. Kuo mažesnės detalės, tuo sunkiau jį bus sudėlioti. Taip pat kainą nulemia ir detalių vienetų skaičius. Kuo daugiau detalių konstruktoriuje, tuo didesnė bus ir kaina.

Informacija

Kiekvienas žaislas turi atitikti žaislų kokybės standartus, taip pat ir sveikatos ir saugumo reikalavimus. Kuomet konstruktoriai yra su mažomis detalėmis, yra užspringimo rizika. Prie kiekvieno žaislo galite rasti apie kokybės standartų atitikimą. Vos tik atsidarę pasirinktą konstruktorių, mes galime pamatyti, kad jie atitinka žaislų kokybės standartus: EN 71-1, 71-2, 71-3.

Komentarai išjungti.