Krovinių gabenimo į Švediją kainos

Krovinių gabenimo į Švediją kainos

Laikai, kai Lietuvos įmonės prekiavo išskirtinai vidinėje rinkoje ir tik retoms pavykdavo žengti eksporto keliu jau seniai užmiršti. Tarptautinę prekybą šiuo metu vykdo tūkstančiai mūsų šalies kompanijų, vystančių veiklas paslaugų, gamybos ir žinoma prekybos srityse. Ne paslaptis, kad artimiausiai išsidėsčiusios šalys yra tarp prioritetinių, kur įprasta žengti pirmuosius eksporto žingsnius, vėliau, jau renkamasi iš tų rinkų, kur klientų perkamoji galia yra didžiausią. Dėl šios priežasties, daugelio Lietuvos verslo atstovų akys krypsta į Skandinaviją ir ypač Švediją.

Bendrus santykius su šia šalimi pradėta vystyti jau prieš daug metų ir šiuo metu tai yra viena didžiausių mūsų eksporto rinkų į kurią kasmet iškeliauja prekių už milijonus Eurų. To pasekoje ganėtinai sparčiai išsivystė ir krovinių gabenimo paslaugas į ir iš Švedijos siūlančių įmonių veikla. Ir nors kelių transportas yra neabejotinai populiariausias būdas gabenti krovinius tarp Baltijos jūros regiono šalių, tačiau yra situacijų, kai neįmanoma apsieiti be keltų pagalbos. Kelionės į Skandinavija yra geras to pavyzdys, nes važiuojant vien keliais, kelionė į Švediją užtruktų ne vieną dieną, o perplaukus jūrą keltu, tai pavyksta padaryti mažiau nei per parą.

Ferrybookings.lt sistemos pagalba, logistikos kompanijos gali pasirūpinti patogiausių ir greičiausiu būdu bet kokio dydžio krovininiam transportui užsakant kelionę keltų į pageidaujamą uostą Švedijoje. Taip pavyksta ne tik sutaupyti laiko ir degalų, bet ir leisti vairuotojams pailsėti, prieš tęsiant kelionę Skandinaviškais keliais. Taigi planuojant savo sekančią kelionę populiariais maršrutais link Karlskruno, Teleborgo, Karlshamno ar Nineshano, prisiminkite, kad geriausias sprendimas yra keltas į Švediją. Kaina tokios kelionės priklauso nuo į kelių veiksnių:

  • Iš kurio uosto vyks kelionė. Deja, tačiau iš mūsų šalies keltai plaukia tik iš Klaipėdos ir tik į vieną uostą Švedijoje – Karlskruną. Tad jei tikslas yra kiti miestai, tai tikėtina, kad kelionę teks pradėti Lenkijoje, Latvijoje arba Estijoje.
  • Kurių keltų linijų paslaugomis naudositės. Skirtingos keltų kainos gali reikšti skirtingą kelionių trukmę ir siūlomas paslaugas jų metu.
Komentarai išjungti.